Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék sütni a kutyámnak...

Szeretnék sütni a kutyámnak egy tortát, mert szült! Milyen recept ötletetek van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
88%
Akkor egyszer toljátok ki a seggeteket egy menhelyre! Meg kicsit olvassatok utána a dolgoknak..
2010. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászoló!A középső lányom nyaranként "ingyen" dolgozik a menhelyen,és minden húsvétra az iskolájában adománygyűjtést szervez!(kutyaeledel,és pénz folyik be)!

Nem vagyunk gazdagok,de van szívünk!:)

2010. márc. 5. 08:00
 33/49 anonim ***** válasza:
49%
Szuper! A menhelyeken mindenki "INGYEN" dolgozik, hisz ők civil szervezetek önkéntesekkel. A gyepmesteri telepeken kapnak a dolgozók fizetést, mert az önkormányzatok közterületeinek fenntartására végeznek tevékenységet. A lányod akkor bizonyára tökéletesen tudja, hogy minden kutyát ivartalanítani kell, akit nem tenyésztésre szánnak a tenyésztők, hisz ezt tanítják a menhelyeken elsőként. Ezért akkor nekünk ezt már nem kell elmondanunk, hisz ezek szerint csak tenyésztők lehettek...
2010. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
66%
Öcsém, te tényleg nem tudsz már leállni? Szánalmas, ahogy próbálod bebizonyítani, hogy bűnt követnek el azért, mert a kutyájuknak kiskutyái születtek! Szeretik az állatokat, biztosan tudnak megfelelő körülményeket biztosítani, foglalkozz azokkal akik kínozzák, verik, éheztetik a kutyájukat!!!!!!!! Ne a rendes embereket idegesítsd már a hülye megjegyzéseiddel! Te dolgoztál már menhelyen? Igen? Nagyon helyes. Nem? Akkor meg mit ugatsz? A kérdésre amúgy sem adtál választ, nagy ívben elkerülted a tortarecepteket, én írtam neki, még mielőtt ebbe is belekötnél! Úgyhogy ha már ennyire unatkozol, alapíts egy állatrendőrséget és ott kiélheted azt, hogy szemre hányd valakinek az állattartási módszereit! akik szeretik, kényeztetni akarják a kedvencüket azt miért kell lehordani? Valószínűleg a kutyának jó sorsa van, mert egy nemtörődöm gazdi nem áll neki tortát sütögetni a kutyájának!
2010. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

:))Szerintem nem olvasta végig a 4 oldalt ...és azért írkált oylan dolgokat amik nem is az eredeti kérdéshez kapcsolódnak!Szóval nem vagyunk tenyésztők,befogadtuk mi is a kutyákat nekünk ők az ELSŐ kutyáink és bizony alapossabban odafigyelhettünk volna a szaporodási kérdésre!Keressük a jó megoldát is...!Csak,hogy megnyugtassalak!Nagyon tanulságos volt számomra ez a téma ami felé elment:) az eredeti kérdéstől és a rá adott válaszok elolvasása,elgondolkodtató hasznos ...dolog volt számunkra!

KSÖZÖNÖM mindenkinek!

2010. márc. 6. 23:11
 36/49 anonim ***** válasza:
41%
Ne pattogj már kis szívem :) Szánalmas vagy! Tudod majd az ő kölykeikből lesznek a kivert, kínzott kutyák.. Aztán majd azoknak az almukból lévő kutyusok is így járnak stb.. Igen, önkénteskedem menhelyen és nekem senki ne mondja meg h hülyeségeket beszélek, mert nem ok nélkül tépem a szám! :) Az ilyen idióta emberek miatt van annyi kóbor és bántalmazott kutya!
2010. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
63%
De mégis miből gondolod, hogy a kölyköknek rossz sorsuk lesz? Csak nem a saját példádból indulsz ki drága?! most komolyan, még mindig nem értem mit akarsz bizonyítani. Azt, hogy ez az ember egy állatkínzó, mert a kutyájának kölykei születtek és szerinted le lesznek sz@rva? Vagy netán ismered a kérdezőt és tudod, hogy milyen ember? Amúgy meg imádom az állatokat, és soha nem lenne szívem egyet sem bántani! Ha a kérdező tényleg kidobja valahova a kutyákat, akkor egyetértek veled, de amíg normálisan gondozva lesznek, addig bármilyen baromságot írhatsz, úgysem érdekel senkit! Max csak bosszantó vagy. És látatlanba légyszi ne ítéld meg a másikat!(itt nem magamra gondolok), mert nem vagy tisztában a dolgokkal! Csak annyit tudsz, hogy ennek az embernek szült a kutyája. Ebből még nem kell a lehető legrosszabbat feltételezni kicsi szívem!
2010. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Én tisztelemmások véleményét,de nem szép ha egy ismeretlen embert "leidiótázol",mert megírja a véleményét..és IGENCSAK eltértél a tárgytól!!!Örömmel tudatom,hogy mindeggyik kicsinek van gazdája már Húsvéti ajándékok lesznek,készítem nekik a bílétát anevükkel(saját kezüleg).
2010. márc. 8. 07:44
 39/49 anonim ***** válasza:
80%
Attól h van gazdája a kölyköknek, még nem garancia arra h életük végéig lesz! Megfogsz róla bizonyosodni éveken keresztül h jó helyük van e? És ha a következő gazdiknál is lesznek kiskutyák, az ő sorsukat is végig fogod követni, h ne legyen bajuk és jó helyük legyen? Mert egy tenyésztő ezt teszi, de te nem hiszem. És nem azt mondtam h a kérdező fogja kidobni a kutyusokat, hanem h ez bármikor megeshet a kölykökkel akiket elvisznek, meg majd azoknak a kölykeikkel stb. Ez egy végtelen folyamat.. És akiknek odaadtad a kutyusokat, azok fogadhattak volna örökbe is, ezzel életeket mentve! Te csak egy felesleges szaporulatot hoztál létre, ezzel is kioltva több kutya életét akik a sintértelepeken várják h vki haza vigye őket..
2010. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
46%
Tegyük fel, hogy megkapják a kiskutyát, de megunják és kirakják az út szélére. Akkor szerinted, ha egy menhelyi kutyát fogadnának örökbe, azt nem tennék ki az utcára??? Dehogy nem! A menhelyit is kiraknák! Tehát teljesen mindegy, hogy menhelyi vagy sem, mert megint egyel több kutya kóborolna az utcán! Ha a kiskutyát rakják ki, az kóborol, ha a menhelyit, akkor az megint az utcán találja magát! Tehát akkor miről is beszélsz? Gondolom nem ismeretlen embereknek adta azokat a kutyákat, hanem ismerősnek, akiket többször lát, vagy esetleg rokonnak. Egy tök ismeretlen embernek én sem adnék semmit! Főleg állatot nem! Egészen más lenne, ha pénzért árulná a kicsiket! Mert akkor tényleg nem érdekelné a kicsik sorsa. Végülis meg is tehetné, pénzért is árulhatná nem? De nem ezt teszi, úgyhogy légyszíves hagyd már békén ezt a szerencsétlent. Ha nekem irogatnál ilyen válaszokat, én már rég elküldtelek volna a p.csába!
2010. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!