Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék sütni a kutyámnak...

Szeretnék sütni a kutyámnak egy tortát, mert szült! Milyen recept ötletetek van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:33
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

A kiskutyák(Hudynni,Roxi,Negro és Rambo (egyformák),Teo),szóval róluk vitáztok!Hogy kielégítsem mindkettőtöket(BÁR nem a témához kapcsolódik),a gazdikat ismerjük utcabeliek,osztálytársak és egy rokon!Húsvétra szeretnék elvinni őket!Mível az első alomról van szó megilyedtem mi lesz velük,de hálisten segítenek az emberek itt a környezetemben és nem kell aggódni,hogy menhelyiek lesznek!Egyébként a mi városunkban nagyon szépen támogatja az ÖNKORMÁNYZAT a menhelyet,és a városlakók többször bízonyították,hogy ha megszorul a fenntartás segítenek!

Most született egy új rendelet éves apanázst kap a menhely a várostól és új helyre költöztetik őket !

2010. márc. 8. 23:42
 42/49 anonim ***** válasza:
41%
Rendben én befejeztem a vitát, amúgy meg küldtem neked torta receptet, tehát annyira nem tértem el a tárgytól. Mondjuk az is vicces, hogy téged nem nagyon érdekel az, hogy más fikáz. Én nem írok ide többet, te meg olvashatod a kedves hozzászóló baromságait!
2010. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen idegbeteg vagy h nem bírod elviselni az a te bajod xD Csak téged igazol :) Amúgy a legtöbb menhelyen örökbe adás után tartják a kapcsolatot, hogy tudják ellenőrizni mi van a kutyákkal! Te nagyon okos.. Menjél inkább vegyél be egy Xanaxot mert agybajt kapsz itt.. xD
2010. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
37%
K.rva anyád!!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jó gazdijuk lesz a kutyáknak! Mindenképp lobbizz érte, hogy majd ivartalanítsák a piciket, mindig vannak ivartalanítási akciók, az interneten rákereshetsz!

(Ugye nem a paksi menhelyről írtál az előbb?)

2010. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
12:22 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Köszi, jót nevettem! :D
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Nem a paksi menhelyről van szó!!!:DD
2010. márc. 12. 21:57
 48/49 anonim ***** válasza:
17%

Most miért kell ilyen böszmének lenni egyébként?Hogy ti mekkora parasztok vagytok!Látszik, hogy a felének nincs kutyája...pff nyomorékok.A kérdező nyilván nem azért kérdezte amit akart, hogy baromságokat kapjon "válaszként"

agyoniskolázottak...

2010. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

és melyik menhelyről van szó??

nagyon szeretem a kutyákat van 2

az eggyiket a kaposvári menhelyről hoztam..ami nagyon rossz állapotban van...

2010. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!