Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vásároltam....

Szaporítótól vásároltam. Szerintetek beteg lehet a kutya?

Figyelt kérdés
Nemrég szerettünk volna kutyust venni megesett a választás.Sajna kutya vásárlás terén tájékozatlan voltam és nem tudtam hogyan működik ez. Már sok kutyám volt de mind utcáról összeszedett kóbor állat.A "tenyésztő" kedves volt nem akarta minden erővel ránk sózni az állatot. A kutyust nemsokára ide hozzuk Német országba a hölgy még abba is bele egyezett hogy mindent elintéz, oltások, útlevél, törzskönyv. Még képeket és videókat is küld hogy a kutyus jól van és hogy fejlődik. Személyesen is találkoztunk vele és a kutyusokkal is vidámak voltak ettek,játszottak,szaladgáltak. Az igazi kérdés hogy szerintetek beteg lehet a kutyus? Persze amint lesz alkalmunk elvisszük vizsgálatokra.Sajna azt olvastam hogy a "szaporított" kiskutyák általában betegek. Szerintetek? :( (A kutyust még nem fizettük ki csak a "foglalót",amúgy nagyon szép aranyos kutyus persze a fajtáról minden dolgot tudok már és mondjuk nem szeretnék lemondani erről a kutyusról,csak nagyon félek hogy idő előtt beteg lesz vagy elpusztul.)
2016. ápr. 30. 15:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy szaporító-e de mivel egy hirdetésben láttuk gyanítom hogy az. Mikor felhívtuk a hölgyet megmondtuk hogy még gondolkodunk rajta kicsit mert pár nap múlva vissza utaztunk külföldre.Erre annyit mondott hogy nem probléma akár egész nyárig küldözget képet és tartja velünk a kapcsolatot hogy hogyan fejlődik a kutyus ha mégis őt választanánk.Mielőtt vissza utaztunk elmentünk megnézni a kicsiket.Az anya kutya szép volt a kanról mutatott képet és a mama kutya is ott volt az anyukával és a kicsikkel.
2016. máj. 1. 15:57
 12/18 anonim ***** válasza:
hírdetni tenésztők is szoktak, ha nincs a teljes alomra előjegyzés. Ha ad hozzá TK-et akkor meg több mint valószínű, hogy nem azaporító, plusz nem szokták felajánlani, hogy addog marad ameddig el tudjátok hozni.
2016. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mivel még fiatal volt a kutyus már majdnem 2-3 hete vigyáz rá és minden dolgot (Törzskönyv,útlevél,oltások) megcsinált neki.
2016. máj. 1. 16:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor te nem szaporítótól, hanem egy lelkiismeretes tenyésztőtől vásároltál:) ugyanis útlevet nem kötelességük adni a kutyához:) Nyugi jó kutyád lesz:)
2016. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. máj. 1. 18:36
 16/18 anonim ***** válasza:
Láttam itt már olyat, hogy valaki az oltási könyvre hiszi azt, hogy az a "törzskönyv", úgyhogy rákérdeznék, hogy itt nem ez-e a helyzet.
2016. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Annyira buta nem vagyok :D Tudom mi a kettő között a különbség. De azért köszi. :)
2016. máj. 2. 07:23
 18/18 anonim ***** válasza:

OK, bocs, de hát tényleg volt már itt ilyen, muszáj volt megkérdezni :)


Azok a szaporítók, akiknél komolyabban lehet számítani arra, hogy egészségügyi problémák várhatók, biztosan nem adnak törzskönyves kutyát.

2016. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!