Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ilyen drága minőségi...

Aki ilyen drága minőségi tápot ad a kutyájának az magára is ennyit költ?

Figyelt kérdés
Itt olvasom gyk-n ,hogy milyen minőségi tápot adtok a kutyátoknak , meg ,hogy olcsóbb tápot nem is adtok neki. Ti magatokra is ennyire odafigyeltek , hogy csak minőségi ételeket esztek ? Májkrémet , halrudacskát, vagy Ripp-Ropp fasírtot(ezek csak példák) , meg ehhez hasonló egészségtelen ételeket nem is esztek ? Vagy csak a kutyátokra figyeltek ennyire oda ? Ezeket nem bántásból kérdezem , ha valaki azt hinné, csak kíváncsi vagyok. Engem nem zavar , hogy mivel etetitek a kutyátokat, de ez tényleg érdekel.

2016. júl. 10. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Feltehető, hogy minimum annyit költ magára mint a kutyájára étkezési szempontból, de valószínűleg többet.
2016. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elmúlt 3 hónapban mióta itt a kutyus többet költöttem rá mint magamra egész évben xDD (felszerelés és kaja is)
2016. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettő nem függ össze egymással.

Az emberek azért esznek ilyen vackokat,mert ízlik nekik.A kutyának viszont nem íz alapján szoktak kaját venni.Szóval szerintem aki drágább táppal eteti a kutyáját még nem feltétlenül táplálkozik egészségesen.

2016. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
# 3 Igen nem nagyon , de én valahogy még is összehoztam ezt a kettőt XD. De ha pl. ha a kutyának ennyire nézik a tápanyagokat , hogy mit eszik, akkor magának vajon miért nem ? Hisz saját magáról van szó.
2016. júl. 10. 22:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy a kutya rád van utalva,tőled függ.Te tisztában vagy vele hogy miket eszel,Ő nem tudja mondani hogy ilyen ehetetlen kaját nem kér.Olyan mint egy gyerek.Az,hogy ki mivel mérgezi magát,az Ő baja.Tudatában van ennek.Csak akkor vagyok mérges,amikor tőlem a pultból sokan megveszik a drága húsokat maguknak,szerencsétlen kutyának vagy macskának meg a sz@r Tesco-s tápot viszik.Lenne pénze a minőségi tápra és ilyen vacakkal etet.Az ilyennek csak kétszersültet adnék meg löncshúst.Kíváncsi vagyok meddig bírná.
2016. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nem azért veszem a szuperprémium tápot a kutyának, mert azt szeretném, hogy extra jó kaját kapjon, hanem mert arról már valamennyire elhiszem, hogy annyira nem gáz, ha azt eszi tíz évig. De még ezt is szégyellem valamilyen szinten.
2016. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mi magunkra is ennyire igényesek vagyunk. 2 kutyust etetünk Taste of the wilddal, a nasi pedig aprószemű Real Nature. Gyakran látom miket tesznek a bevásárló kocsiba az emberek a Tescoban pl. és szörnyülködök, de nem sznobságból, hanem mert sajnálom hogy ők nem tehetik meg hogy ne csak az árra figyeljenek. Viszont aki lusta azt nem sajnálom, mert egyszerűbb a szemetet tömni a babakocsis gyerekbe (pl. Fornetti), mint normálisan etetni mondjuk aszalt gyümölccsel, aztán anyuka majd csodálkozik mikor a gyerek olyan dagadt lesz mint ő. Mind a kutyáimra, az étkezésemre, és a külsőmre igényes vagyok. (És nem csivavám van hanem egy mentett sharpei meg egy faluvégi tacskó keverék... :D)
2016. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám jobb kaját eszik mint én. Én el tudom dönteni, fel tudom mérni, hogy mit csinálok, de a kutya az én felelősségem, nem adhatok neki mindenféle szemetet. Egyszer majd eljön az idő, (babatervezésnél), hogy egészségesen fogok étkezni, de most még sajna nincs rá motivációm.
2016. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

jó a kérdés!

mi a közép kategóriához tartozunk!

a kutya is közép kategoriás kaját kap,pl. nyúl,marha stb.

ezek a kutyakereskedésben 400-500 ft körül van kilója.

mi nem eszünk szűzpecsenyét meg kacsamájat,de hús,gyümölcs van minden nap!

ha ezeket megtudnám venni magunknak,akkor a kutyám is ehetné az 1500 ft/kg tápot.

szóval aki többet vagy jobbat vesz a kutyájának mint magának az vagy hazudik vagy nincs nála valami rendbe!

félre értéa ne essék imádom a kutyám,a legkisebb gyerekem,de a rangsort fel kell tudni állítani egészségesen!

nem csak a kutyádért de a gyerekedért is felelőséggel vagy,és ha valaki fagyasztott kakit ad a gyerekének de a kutyának a minőségi tápot vagy húst,azt elitélem!

persze más dolog az ha beteg a kutya és orvoshoz kell vinni plusz kiadás és nem is olcsó persze,d3 itt a kajáról volt szó...

2016. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ott tévedsz, hogy azt hiszed, hogy az 1500 forintos táp az valami csoda lenne és a harmadába kerülő az csak simán jó. A valóság ezzel szemben az, hogy a harmadába kerülő az az ipari hulladék, a "drága" az meg már talán elmegy. Az utóbbival ugye kb kétszáz forint a kutyám egy étkezése a kettőből, nem tudom, szerinted egy 25 kilós gyereket mennyire lehet egészségesen megebédeltetni ennyiből? És 60 forintból?
2016. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!