Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá anyukámat,...

Hogyan vehetném rá anyukámat, hogy lehessen egy kutyusom?

Figyelt kérdés
Anyukámnak akárhányszor felvetem a kutya témát mindig összevesszünk rajta pedig én nagyon szeretnék egyet és én úgy érzem, hogy gondoskodni is tudnék róla. Anyumat nem éppen mondanám állatbarátnak, de én és a tesóm nagyon-nagyon szeretnénk egy kutyát csak mivel panelban lakunk ezért még nehezebb rávenni, pedig tényleg próbálkoztam már mindenhogyan; küldetem neki kutyás képeket, cikkeket, írtam neki kis füzetecskét arról hogy miért lenne jó egy kutya meg a kutyafajtákról. Mindig azzal jön, hogy mamáméknál van kutya, de az nem ugyanolyan mintha nálunk lenne. Szerintetek, hogy vehetném rá?

2016. júl. 28. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szi! Én is épp ezzel küzdök. 13 éves vagyok,7 éve kutyabolond... Valahogy most ezzel sikerült enyhítenem. Viszont fontos a szülők hozzáállása. Ha beleegyezett,kérdezd meg,segít-e majd esetleg a gondozásában stb.,hisz egyedül kemény meló szobatiszta kutyát nevelni,legalább egy lelki támogatás kell.

Bár az én szüleimet,állatok szempontjából semlegesnek mondanám,nem könnyebb a dolgom

Sok sikert *^^*

2016. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
hát először az öcsémet győztem meg h tök jó lenne ha lenne vmi háziállatunk. aztán együtt meggyőztük anyukámat az hatott nála leginkább h örökbe fogadunk és akkor ugye azzal életeket mentünk. Mi először macskára gondoltunk m akkor még panelba laktunk. Csak aztán apukám azt mondta h inkább legyen kutya csak macskát ne.egyébként azóta van macskánk is és folyton apukám nyomában van, nagyon bírják egymást. Apukám teljesen megváltozott azóta h lettek állataink. már tagadja h régen nem szeretett volna :DDD
2016. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!