Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így vigyem nyaralni?

Így vigyem nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Befofadtunk egy 9éves kutyát akit nagyon megszerettünk. Imádja az embereket és nyugodt a gyerekekkel.

A menhelyen egész végig egy nagy kifutóban volt sok-sok társával. De közben valami történt, mert most olyan a kutyánk, ha szeretnénk barátkoztatni 1-1 ismerős kutyával akkor teljesen kifordul magából és képes lenne kinyírni a másik kutyát, függetlenül attól kicsi vagy nagy/szuka vagy kan.

De ha szabadon van SOK kutya, akkor meg kicsit összekap 1-2vel se amúgy jön-megy. Viszont nem behívható, gyakoroljuk, de akad benne valami terrier mert nagyon makacs.

Ivaros de igazából nem csak a kanokra hajt..

3hét múlva megyünk nyaralni és nem tudom hogy vigyük ha a strandon odavigyük kutyához akkor tiszta elmeháborodott de ha elengedem akkor meg vagy megtámad kutyát vagy nem, vagy visszajön vagy nem.

Egyáltalán miért ilyen ha 1 kutyával kell ismerkedni akkor bolond de ha többel akkor meg normális?

A menhelyen adtak utasítást hogyan tartsuk szépen be is tartjuk, akkor eszik ha mondom egyél, addig fekszik. Ajtón nem rohan ki előttdm hanem utánam vagy mellettem jön. Sétánál sose húz..stb.

Már ki van fizetve neki is a szállás nagy része, napi 3.500 Ft..2hét lenne. Amúgy nem viseli meg az utazás, már vittük túrázni meg volt tesómnál aludtunk stb nem ijedt meg...

Ötletek mitől ilyen?


2016. júl. 30. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelki sérült lehet. Vigyétek kutyaiskolába, ott szakember foglalkozik vele. A nyaralást szerintem ne erőltessétek.
2016. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai lenne neki. Keressetek fel olyan kutyasulit, ahol foglalkoznak rehabra szruló kutyákkal és akkor ha minden jól megy jövőre minden gond nélkül elvihetitek magatokkal:)
2016. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!