Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak hogy ne hianyozz...

Mit csinaljak hogy ne hianyozzanak annyira?

Figyelt kérdés
Van egy mopszom es egy csivavam. Most van elosszorhogy nem vagyok otthol 12 napig. Es ok otthol maradtak mert ahova memtem oda nem johettek.mit csinaljak hogy ne hianyozzon annyira?😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2016. júl. 31. 07:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, tereld el a figyelmed. Nem tudom milyen okból vagy távol, ha pl suli miatt, akkor tanulj, ha munka/továbbképzés miatt, akkor arra koncentrálj, ha nyaralni vagy, akkor meg sétálj, fényképezz, nézelődj, akármi. Vagy csinálj olyat, amit pl szeretsz, de kutyával nem lenne rá lehetőséged. 12 nap nem a világ.
2016. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is elutaztam anyukámmal, az ő kutyáira apukám vigyázott, az enyémre a férjem. Facebookon minden nap küldött képet róla, hiányzott, de tudtam, hogy jó dolguk van. Nem agyaltam rajta egész nap, nekünk csajoknak is kell kikapcsolódás :) Ha gyerekem lesz, ő is lesz a nagyszülőknél, nem szabad ennyire összenőni. Érezd jól magad, és ha aggódsz kérj képeket, esetleg videót a kutyákról. Jó szorakozast:)
2016. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!