Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sajat kutyank harapott meg!...

A sajat kutyank harapott meg! Mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Keverek. Kb fel eves koratol van nalunk es most kilenc eves.

Regebben volt mar arra alkalom hogy mikozben anya mosta a teraszt, a kutya meg ott ult, megkapta anyanak a labat.

Aztan nemregiben apanak is megharapta a labfejet valamint tegnap jatszas kozben a mutatottaujjat elwg rendesen verzett is.


Ma pedig en kijottem napozni az udvarra o pedig lefekudt mellem fube. Mikor ultwm fel fel oraval kesobb nwm tudtam hogy o hol fekszik. A kezemmel az arca fele nyulhattam mikor vocsoritani kezdett es egyenesen az arcomnak rontott.

Az orrnyergemet erte csak szerencsere nem pedig a szemem. Nagyon faj meg mostis.

Mit csinaljunk? Mitol ilyen aggressziv?


2016. aug. 26. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%

En azt ajanlanam,hogy a 6 es 8 valaszt vedd figyelembe mert igazat irnak.

Ennek az oregedes es valami velejaro betegseg az oka.

Allatorvos es ha szukseg elaltatni...

A tobbi okoskodo valaszt el se olvasd mert nem tudjak mit beszelnek!

2016. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó... rögtön az állatot kell hibáztatni, ugye? Végülis az idióta gazdája véletlenül sem lehet hibás, mi? Egyből le kell írni, el kell altatni? És ha tök más a probléma? Nekik is van lelkük, és bizony ők is szoktak nyűgösek lenni... de utálom ezt... rögtön elaltatni, kinyírni..pff..
2016. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!