Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Ő fajtatiszta...

Szerintetek Ő fajtatiszta kutyus? Milyen fajta? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]

Az egyik ismerősöm kutyusa, fajtatisztaként vették. Az enyémek is ilyen fajtájúak, de én teljesen más "helyről" vettem őket, és azt vettem észre, hogy ilyen korban, az én kutyáim "másabban" néztek ki.

Remélem értitek a kérdést. Jobban nem tudom megfogalmazni. Kíváncsi vagyok tényleg fajtatiszta-e, és, hogy rájöttök melyik fajta?!


2010. ápr. 22. 12:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Az 100 % hogy nem spániel.Vizsla-retriever keverék lehet, inkább labraod a szőrét nézve.
2010. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
34%
kár volt levágni a farkincáját, itt a környékünkön van egy spániel farokkal, sokkal élénkebb, mozgékonyabb és a mozgáskoordinációja magasan a többi spániel felett és cuki a hosszú farkával :D
2010. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
89%
biztos hogy nem fajtatiszta ez a kiskutya, a spánielre meg egyáltalán nem hasonlít, amikor először ránéztem, vizslakeveréknek tünt:S
2010. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
Nagyon helyes kiskutya, szerintem vizsla!
2010. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Akiteki ***** válasza:
Több benne a vizsla, mint bármi más. Nagy átverés.
2010. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
A szomszédunk kutyája egy spániel-kopó mix, pont olyan mint az ismerősödé csak csokibarna :-) Nekem is spanim van, 1000% hogy ő nem az. A szomszéd kutyi is rengeteget ugat, iszonyat nagy mozgásigénye van de sajnos csak naponta 3-szor viszik le pár percre pórázon :-(
2010. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ez van. :( Egyébként nagyon aranyos, játékos kutymó. Én is arra gondoltam, hogy, ha spániel, akkor hosszabb lenne már a szőre.
2010. ápr. 22. 15:11
 18/45 Akiteki ***** válasza:
A szőre a legszembetűnőbb. Aztán a feje és az arányai. Spánielkölyöknek rövidebb a lába.
2010. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
deédi:) fogalmam sincs milyen, de elfogadnám, az tuti:)
2010. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy édi. Nekem is tetszik. :) Az én kutyámmal a fülénél fogva tépik egymást. Olyan büszke az a kutya.., úgy "üget", mint egy őzike, még feltartja a fejét... Csak nem merem megmondani, hogy lehet, hogy nem lesz belőle spániel.
2010. ápr. 22. 16:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!