Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Ő fajtatiszta...

Szerintetek Ő fajtatiszta kutyus? Milyen fajta? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]

Az egyik ismerősöm kutyusa, fajtatisztaként vették. Az enyémek is ilyen fajtájúak, de én teljesen más "helyről" vettem őket, és azt vettem észre, hogy ilyen korban, az én kutyáim "másabban" néztek ki.

Remélem értitek a kérdést. Jobban nem tudom megfogalmazni. Kíváncsi vagyok tényleg fajtatiszta-e, és, hogy rájöttök melyik fajta?!


2010. ápr. 22. 12:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hát a lába füle feje alapján én ezt pincsi keveréknek nézem!
2010. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsi nem ide!:D
2010. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

spánieles, de vizslás is.

sokszor van , hogy ha nem törzskönyves és fajtatisztának árulják, késöbb kiderül, hogy keverék.

én is így jártam. vettünk 1 német juhászt, aztán mikor nagyobb lett kiderült, hogy félig cseh-szlovák farkaskutya.

2010. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem adhatják vissza a kutyus!!! Azt sem hiszem, hogy a pénzt visszakapják, mert nekik nincs szerződésük. Szerintem nem az, hogy nem szerették meg, csak most csalódottak, de, majd lenyugszanak. Ha meg nem kell nekik, az egyik kutyummal már úgy is összehaverkodott. :)
2010. ápr. 25. 11:24
 45/45 anonim ***** válasza:
régi poszt nagyon, de azért megkérdem: mi lett a kis kutyussal?
2013. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!