Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Ő fajtatiszta...

Szerintetek Ő fajtatiszta kutyus? Milyen fajta? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]

Az egyik ismerősöm kutyusa, fajtatisztaként vették. Az enyémek is ilyen fajtájúak, de én teljesen más "helyről" vettem őket, és azt vettem észre, hogy ilyen korban, az én kutyáim "másabban" néztek ki.

Remélem értitek a kérdést. Jobban nem tudom megfogalmazni. Kíváncsi vagyok tényleg fajtatiszta-e, és, hogy rájöttök melyik fajta?!


2010. ápr. 22. 12:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó! A fekete kutya spániel, látszik rajta! Rossz a szemed! :) Nekem is spánielem van.. Van rálátásom.
2010. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
a két kutya között nagy a különbség valószinüleg a barna keverék de nincs ezzel szerintem semmi gond elég erös kutya lesz belöle szerintem nagy korára ahogy most itt látom
2010. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Az enyém biztos fajtatiszta. ;) "Biztos" helyről van... Ovis koromóta spánielt szeretnék (imádom ezt a fajtát), nem akartam úgy járni, hogy megveszem, és mégse az lesz. Nincs ilyen hosszú orra, csak a képen próbáltam minél közelebb dugni hozzá a fényképezőt, azért látszik ilyennek. :) Egyébként a kicsi is aranyos, játékos kutyus, csak nem egszen olyan, amilyennek lennie kellene. Csak elmondtam a véleményemet, a válaszok alapján, hogy nem lesz spani, azt mondták, hogy visszakérik a pénzt. Mondtam, hogy, ha nem tartják meg a kutyát, akkor se adják vissza, nálam maradhat. Inkább, mint egy olyan embernél akitől vették.. Majd teszek fel képet, az enyémről a másikról. Csak őt még nem nagyon mertem a kicsihez engedni, mert szuka ő is, és nem tetszett neki a kicsi.
2010. ápr. 24. 18:36
 34/45 anonim ***** válasza:

Nagyon vizslás jellegű szerintem a kutya /rövid szőrű magyar vizsla/, viszont a vizsla kölyökhöz képest meg erősebb a testfelépítése. Szóval a vizsla nem igazán OK.

Spániel semmiképpen sem, mert már a kölyök spánieleknek is hullámos, hosszabb a szőrük, nem rövid.

2010. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
A 21.29-es vagyok újra. A barna /drapp/ kutya valamilyen vizsla keveréknek tűnik. Valamilyen nagyobb testű kutya és vizsla keverékének. Eleve nem lehet spániel, mert a fejformája teljesen vizslás, a fülei rövidebbek a spánielénél, a mancsai mérete és csontozata is erősebb, nagyobb testű kutyafajtára utalnak, mint a spániel. /És még ugye ott van az egészen rövid szőrzet, ami spánielre nem jellemző./
2010. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
A füle hossza jó. Pont az orra hegyénél ér össze a két füle, ami ugye a spániel jellegzetessége. Szóval spani + vizsla, v vmilyen más keverék. Nemtudom jól tettem-e, hogy elmondtam a véleményem, mert most azt mondják visszakérik a pénzt, és visszadják a kutyát, ha kell, de azt nem hagyom. Akkor marad nálam. Holnapra hívták az állatorvost, még hátra van egy kombinált oltása, mondtam, hogy kérdezzék meg a véleményét, a fajtájáról.
2010. ápr. 24. 21:43
 37/45 anonim ***** válasza:
Szerintem sem spániel. Remélem ezért nem fogják kidobni, a kutya nem tehet semmiről...
2010. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy szeretve legyen
2010. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

ha most azért vissza akarják adni, mert nem fajtatiszta, akkor meg se érdemlik hogy kutyájuk legyen.


nem igaz hogy van akinek ez számít...hát milyen világban élünk? nem szerették meg, mióta náluk van?

mégha fajtatiszta spánielt is szerettek volna...ennyi idő alatt akkor is megszereti a kutyáját az ember, még ha ki is derül hogy mégsem az, aminek hitték.

és különben is, lehet még spánielük is..

2010. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Hát ha ezért kiakarják dobni, akkor azt is mondd meg nekik h soha többé ne vegyenek kutyát.. Milyen gazdi az aki megvesz szaporítótól 20-30E Ft.-ért egy kutyát (mert ugye minek tenyésztőtől venni?!) és akkor rájön h átverték és akkor visszaakarja kérni a pénzt és a kutyát oda visszaadni?! Az csak a saját hibájuk h nem szánták rá a pénzt és tudatlanok voltak! Mit vártak egy szaporítótól?
2010. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!