Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kapni igazi Kangalt...

Lehet kapni igazi Kangalt Törökországon kívül is?

Figyelt kérdés
Láttam Romániai Kangal kennelt is, illetve neten hirdetnek kangalokat, ez az az igazi kangal, ami pásztorkutyaként munkára is használható? mennyire jók ezek a kutyák? érdemes ilyet venni alabai és kuvaszok mellé? Beválhatnak ezek a kangalok?

2016. dec. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha vannak már kutyáid, amik beváltak és megbízhatóak, miért szeretnél Kangalt?
2016. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretném megismerni ezeket a fajtákat is, tapasztalatot szerezni róluk, kiismerni a fajta sajátosságait. Valamint megismerni, hogy falkában hogy működnek együtt, hogy viselkednek a többi kutyával.
2016. dec. 14. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod meg szerintem, ha kiutazol a tenyésztőhöz és lecsekkolod a tenyészetét.


Ha kölyökként elhozod, szerintem simán működik falkában, az állatokat és a területet nagyon jól őrzik.

2016. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet. Facebook-on keresd a Hatarhalmı Kangal Kennelt.

Törökorszagbol vıszı a legtöbb tenyeszallatat Magyarorszagra,nemreg ıs vasarolt fıatal szukat akıt fedeztetnı fog lesznek elerhetö kıskutyak nala,de ıdönkent növendekek ıs vannak,dırekt munkavonalas kutyak.

2016. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!