Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás? Kicsit bonyolult

Ivartalanítás? Kicsit bonyolult

Figyelt kérdés
6 éves szuka kutya, utoljára 5 éve látta orvos, chip es az első oltások vannak csak meg. Keresek egy orvost...és hogyan tovább? Felhívjam? Oltani is fogja? Vagy kb milyen költségekre számítsak? Először elhíb hogy megvizsgálhassa, nyilván azis pénzbe kerül?
2018. máj. 8. 23:51
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
25 kilós ha ez számít
2018. máj. 8. 23:51
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
De mondd már el nekem, miért kellett a kutya, ha arra nem vagy képes, hogy évente beoltasd egy állatorvossal? Fáj az a 3-4000 forint évente az állat egészségéért?
2018. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez aztán a hasznos válasz...például mert nem az enyém volt szerencsétlen kutya?! A kérdésre szeretnék választ, nem pedig okoskodást. Köszönöm
2018. máj. 9. 00:24
 4/30 anonim ***** válasza:
32%

Ostoba kérdésre ostoba válasz

"Keresek egy orvost...és hogyan tovább? Felhívjam?"

Ne, ba.zmeg, majd kitalálja, hogy mennie kell.

Igen, oltani fogja, nyilván ennyi év kihagyás után is kell.

Elhív-e, hogy megvizsgálhassa? Ember, ne...

Aztán ilyen kérdések után még engem pontozol le, mert egy tutyimutyi kérdésre nem válaszoltam úgy, hogy neked jó legyen

Okoskodás? Az nem ilyen, ha én okoskodni kezdek. Habár egy ilyen reakcióra amit ide sikerült b*sznod még ez a pár sor is felesleges időpazarlás.

2018. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Majd más valaszol, te menj inkább aludni.
2018. máj. 9. 00:32
 6/30 A kérdező kommentje:
Remélem azért állatot nem tartasz, ilyen idegbetegek szokták őket kínozni és kidobni mint te vagy?!
2018. máj. 9. 00:33
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Úgy bizony

Egy vadbarom vagyok

Évente felhívom az orvost (igen, már azt is tudom, hogy fel kell hívni) és ő eljön beoltani a kutyáimat és a macskáimat

Lehetek a szarod?

2018. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
26%

Pontozz le, mester

Kérlek

2018. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest hogy az a pár sor idopazarlas volt, még mindig itt eszik a fene. A szarom nálam kulturáltabb, ugyhogy bocs de nem. Az állataidat meg mélységesen sajnálom. Jóéjt
2018. máj. 9. 00:40
 10/30 A kérdező kommentje:
Egyébként az első válaszod sem én pontoztam...
2018. máj. 9. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!