Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyát szájon...

Egézséges a kutyát szájon csókolni?

Figyelt kérdés
És hagyni, hogy nyalja az ember száját.
2010. júl. 6. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

jujj

nem

ki tudja mit evett!

továbbá rengeteg betegséget át vehetsz tőle

2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen és ha azt is hagyod,hogy a seggedbe nyaljon, akkor főleg makk egészséges leszel!:)
2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
91%
Oké,hogy a kutya az ember legjobb barátja stb.stb. de undoritónak találom ha valaki csókolgatja a kutyáját és a szájába nyal :S
2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán, a kutya nyálában is sok a baktérium, nem beszélve arról, hogy előtte olyan helyeken nyalogatta magát amivel normális ember nem szívesen kerülne közelebbi kontaktusba.
2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És szerintem a kutya se értékeli különösebben.

2010. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges, de ha átlagos az immunrendszered, akkor nem is káros.
2010. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Még valami bacilust összeszed a kutya, azt viheted állatorvoshoz. Ott pedig nincs sztk.
2010. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy nagyon higiénikus, mert pl. a séta alatt elég sok minden kerül a szájuk közelébe.

Bár az én kutyám nem nyalogat meg dolgokat, meg más kutya popiját is ritkán szaglássza. Öcsém imádja a fejét puszilgatni, a kutya imádja őt képen nyalni, néha engem is arcon puszil, de azért annyira nem rajongok. Viszont még soha nem kaptunk el kutyától semmilyen betegséget.

2010. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Persze, főleg ha előtte szart evett valahol, vagy a nyílásait tisztogatta stb. Az a legjobb szépítőszer.

Most komolyan, szerinted?Imádom a kutyám, de nem hagyom, hogy belenyaljon a számba.

2010. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

Szokta az arcomat nyalogatni, kisebb korában az volt a hobbija, hogy beszéd vagy ásítás közben megpróbál belenyalni a számba.

Soha semmi bajom nem lett a kutya-puszitól. Pedig az enyém is eszik minden sz*rt, és nyalogatja magát.

Minden séta után kiöblítem a száját vízzel.

2010. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!