Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyát szájon...

Egézséges a kutyát szájon csókolni?

Figyelt kérdés
És hagyni, hogy nyalja az ember száját.
2010. júl. 6. 14:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Csakmert ismerösöm hagyja, és azt mondja egy ember szájában sokkal több baci van, mint egy kutyájéban, és a kutya így mutatja ki az alázatát, hogy a falkavezérnek megnyalja a száját, akkor ő miért ne hagyná...
2010. júl. 6. 14:30
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
igen falkavezérnek, így mutatja ki az alázatát és igen az is igaz,hogy egy emberi szájban több baci van,de(!)ha a kutyus esetleg férges,gondolom a gazdi nem akar az lenni...
2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
uhh. Én tényleg imádom a kutyám, hagyom, hogy nyalogasson, de a szám tabu, a fejemen, max, az arcom és a füleimet szokta :) tényleg nem jó ötlet a betegségek miatt is, nameg a szájszag x) Csak a fejtetőjére szoktam neki nyomni puszit, ha elmegyek itthonról, olyankor mindig megnyugszik :) Am, cocker spánim van
2010. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

NEM!

Ennyi erővel nyalogasd a fenekét, hiszen előtte az orrával, nyelvével ő is azt nyalta, aztán meg belenyal a szádba, arcodra.

2010. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy egészséges!
2010. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
nem egészséges.Igaz hogy a z ember szájban több a baci, és az is hogy így mutatja meg hogy a gazdi a falkavezér, de a kutya szájában 50x olyan emberre fertőző bacillusok vannak mint az ember szájában!
2010. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem egészséges. De egy jól ápolt kutya sokszor tisztább egynémely embernél.
2011. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
én sokszor adok neki puszit, és nincs különösebb gondom az egészségemmel nem lesz tőle semmi bajod, ne aggódj!!!
2011. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is szokták nyalogatni a fejemet, bár a számat nem nagyon engedem, de volt olyan hogy véletlenül besikerült.. akkor kiöblítettem a számat megmostam és ennyi nem lett bajom tőle.. :)) multkor volt olyan, hogy nyújtogattam a nyelvemet és a kutya meg felugrott a kanapéra és a szőre találkozott a nyelvemmel.. és nem lett semmi bajom tőle.. :))) ( megmostam stb stb.. )
2011. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
én max az orrára szoktam. Nagy ritkán előfordul, hogy sikerül megnyalnia a számat (mert nem húzom el a fejem elég gyorsan :D ), de direkt nem smacizok vele.
2011. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!