Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyát szájon...

Egézséges a kutyát szájon csókolni?

Figyelt kérdés
És hagyni, hogy nyalja az ember száját.
2010. júl. 6. 14:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hogy egészséges-e? Nem. Nem egészséges. Ha megeszel egy almát, az egészséges, de ez nem. Az, hogy ha valaki szó szerint csókolózik a kutyájával (nyál-nyelv-szájüreg) az számomra undorító, soha nem csinálnám. Egyszer előfordult, hogy lehajoltam a kutyám labdájáért, hogy felvegyem, ő pedig totál felpörögve odajött, és nem tudom, hogy sikerült, de a fogunk összekoccant. Én közben beszéltem, így nyitva volt a szám néha... Nem volt nyálas, ilyesmi, de azért fuj... Szoktam puszit adni a kutya feje tetejére, és elfogadom az orrpuszit. Ennyi. De hogy a számhoz érjen az ő szája és nyelve, az nagyon nem áll közel hozzám... Ha tiszta, ápolt, egészséges a kutyád, akkor nem lesz tőle különösebb bajod, ha maximum annyit csinálsz, mint én. De a nyálazás-puszizás-nyalakodás-szájbólszájba dologból viszont igen, lehet baj.
2011. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

En engedem hogy a kutya puszilja az arcom,neha nem sikeul idoben elantani az arcom,olykor szajba talal.en is szoktam orra fole a pofijara es a fejebubjara adni egy puszit.az en kutyam,tudom hogy egeszseges,nem feges stb.nem vagyok nagyon finnyas.

az amit olvastam hogy osszekoccant a fogatok nalam ugy van hogy mindig lefejel.fole hajulok hitelen ugrik nem veszem eszre es koccanunk.mar volt hogy eleg erosen raharaptam ez vegett a nyelvemre.:D

2012. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez elég régi kérdés, nézzétek a dátumot! :)
2012. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy előtte az ánuszát és a nemi szervét nyalogatta. Nem hiszem, hogy az ismerősöd örülne, ha neki kéne a kutyája testrés(z)eit nyalogatnia, pedig nincs sok különbség.
2012. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem néha arcon nyal a kutyám, de azért a szájába persze nem mászkálok. ő ha izgatott vagy pörgős akkor csipked, Golden létére:D
2012. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egészségesnek kifejezetten nem mondanám (mint már írták, az inkább az alma evés), de semmi gond nincs vele, ha a saját kutyádról van szó. Nyilván csak akkor, ha egy rendszeresen oltott, féregtelenített kutyáról beszélünk, aki (ezt is írták már) sok esetben tisztább, mint pár ember. Semmi halálosat nem lehet elkapni egy makk egészséges kutyától, még akkor sem, ha a szádba nyal. Kívülről nézve undi, persze, de nem azért, mert rossz, vagy fertőző, inkább azért, mert gyerekkorunkban belénk nevelték, hogy az ilyesmi nem elfogadott. A kutya (ahogy az ismerősöd is nagyon jól mondta) ezt a falkavezér dominanciájának elfogadásaként értelmezi, nem egy "nagykutyás" ismerősnél láttam már ezt, és én sem rohanok sürgősségire, ha a sajátom a számat találja el egy puszival.
2012. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha elmondom, hogy:

- a kutya szájában kb. 56 baktérium van

- körülbelül megszámlálhatatlan betegséget adhat át

- a szád előtt a saját seggét nyalogatta

- nem tudod, mit ehetett előtte,


akkor megkérdezed újra? :) :P Az egy dolog hogy a feje búbjára nyomsz egy puszit, de hogy szájon csókolod... na azt nem kéne :P :)

2012. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!