Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lett egy lovam. Nagyon bakolos...

Lett egy lovam. Nagyon bakolos meg ilyenek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam egy lovat és nagyon bakolos, kirúgós angol telivér. Tudtok tanácsot adni?
márc. 18. 14:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még most kommentelek ide elsőnek.

Így, hogy a lovaglás is benne van egy fokkal jobb, de így is csak 4 napon a tiéd a ló. Nekem olyan kérdésem lenne még, hogy a többi napon mások lovagolhatják? Gyerekekre gondolok pl. Hétvégén vagy innentől kezdve csak te és az edző?

Sajnos az előzőeknek abban van igazuk, hogy sok sok lovarda tényleg csinál ilyet (tapasztaltam), hogy szarul állnak anyagilag és kiadják bérbe a lovakat. De nálunk ez úgy ment, hogy mellette mindenki más is lovagolhatta szóval az ilyen nekem méginkább nevetséges 😂

márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
hat a kerdezo kerdesere tipp az az hogy probalj meg fenn maradni :) a testsulyoddal probald meg kikorrigalni es ahelyett hogy a syajaba kapaszkodnal vagy belerantanal (nem azt mondom hogy ezt csinalod csak ugy mondom) morobald meg hogy arettalsz eloszor lazabban es ha nem reagal erosebben (de attol meg ne tepd a szajat) ha abbahagyta es lerakta a fejet engedj egy picit a belso szarral es hagyd hogy lenyujtsa a yakat. nekem ez mindig bevalik amugy meg ha megelozni szeretned hogy megijedjen akkor probald meg folyamatosan lekotni a figyelmet hogy rad figyeljen es ne a kornyezetere. ha nem figyel ovatosan arettalj neki piciket amig le nem rakja a fejet es a fule rad figyel,csinalj hajlitasokat mindegy csak rad figyeljen. remelem tudtam segiteni sok sikert!
márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es!


Csak én meg az edző lovagolja mert bakolós meg rúg meg ilyesmi ezért a gyerekeknek anniyra nem engedjük. Hétvégén is mehetek de akkor fizetni kell mert akkor csak osztályok mennek.

márc. 19. 13:55
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

"14×5 az hatvan"


Khmm..70 lesz az. De ez úgyis csak a bevezető ár. Később emelni fognak, te meg perkálsz, mert már most is azt hiszed, tiéd a ló és neked kell helyrerakni. Bevett módszer a lovardákban, hogy bértartásba adják annak, aki belezúg a lóba. Fix bejövő összeg és még problémázni sem fogsz az áremelésen. Tudom, hogy most majd jössz a kidumálással, hogy ők nem, ők jó fejek, kiskorod óta blablabla. Az egész csak a pénzről szól, nem a lóról és nem rólad. Úgy állj hozzá.

márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
84%
A normalis tippekre miert nem reagalsz? Konkretan lista van mit kene csinalj, de te csak hajtogatod milyen jo neked hogy fizethetsz egy rakas penzt
márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
89%
a 25.-el totálisan egyet értek
márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!