Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tanács kellene elhanyagolt...

Tanács kellene elhanyagolt lovak újbóli, , beüzemeltetésére´´. Hogyan álljak neki? És mikor ajánlott felülni?

Figyelt kérdés

Ma fogok menni egy nőhöz akinek van 3lova (2felnőtt és 1csikó(akit be kell majd törni- de ez egy más téma)). A nőnek 3 kis gyermeke van, ezért elhanyagolta a pacikat. És állítólag nem is igen ülte meg őket valaki már pár éve. Mit tanácsolnátok, mielőtt felülnék? Pár napig csak futtatgassam őket futószáron, amíg engem is megszoknak és azt,hogy újra dolgozniuk kell? És amikor látom már, hogy nyugodtabbak és megszoktak akkor megpróbálnám. Hm?

És igen, ahogy látszik ilyen téren még nem vagyok túl tapasztalt, de megszeretném tanulni. Meg, remélhetőleg majd a nő is mondd tanácsokat



2015. jún. 29. 09:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

végül jól sült el minden, kicsit barátkoztam a pacikkal adtam nekik répát és kiderült, hogy reggel már futószáraztak velük (2felnőttel), így az egyikre fel is ülhettem. Kicsit makascskodott de egy laza lovaglást lenyomtunk és szépen is ment :)

(aki pedig a csikóról érdeklődik, pont ezen a héten kezdődött a belovaglása(amit tapasztalt emberek végeznek))

2015. jún. 30. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!