Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit mondjak annak a csajnak?

Mit mondjak annak a csajnak?

Figyelt kérdés
Jött a lovardánkba egy új lány.. Már ugrat meg minden és azt hiszi ővé a lovarda.. Múltkor is beszölt hogy te kezdő ne ugass mikor szólni akartam neki hogy az nem annak a lónak a nyerge.. Pedig már én is elkezdtem ugratni.
2016. dec. 9. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rúgd gerincen.lebénul,ozt többé nem lovagol!

Ha ilyen kis beképzelt liba ugass neki vissza,vagy ugrass át rajta! De ha ezt nem mered szabotáld a lovaglását,vagy szólj az oktatónak,hogy mekkora barom.

2016. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy nekem ugatsz te lumper?
2017. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, a mai lovagláson azon a lovon lovagoltam ami álítólag a ledven lova, és ezért azt mondta vigyázzak nehogy bajom essen ezt nem értettem aztán a lánnyal lovagoltam egy osztályba és ellovagolt melletrem a lány aztán a hosszű pálcával akkorát csapot az álítolagos kedvenc lova farára (amin én lovagoltam) hogy megílyedt annyira hogy kiugrott a pályáról mert ugró ló volt és neki az a 120cm semmiség aztán leestem mert még sose ugrattam max 50cm ket most ez van nem tudom mi lesz az edző jól leszurta és haza küldte majd kiderül...
2017. jan. 1. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!