Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet a jéggel ilyenkor...

Mit lehet a jéggel ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Lovam karámja iszonyatosan jeges, brutálisan csúszik. Istállóba nem tudom bezárni mert szétveri az ajtót a lábával. Ma 3x elesett a jégen és félek eltöri a lábát. Próbáltam feltörni a jeget amennyire csak tudtam,de akkor is csúszik. Mit ajánlotok?
2017. jan. 16. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Inkább néha fel kellene tölteni a gödröket, és talajigazítást kellene csinálni. Akkor talán nem áll meg a víz, és nem fagy meg. 😊
2017. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért télen a több centi vastagságban felfagyott talajt azért nem olyan könnyű dolog csak úgy elegyengetni szerintem...
2017. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hord oda a ló alól kiszedett almot, trágyát például. A mozgatásával kapcsolatban meg: a környéken nincs olyan lovarda, ahol van fedett lovaglópálya? Mert ha igen, akkor beszélj a tulajjal, hogy a lovaddal átmehetnétek-e időnként a pályára. Nyilván meghatározott időponttal és valamennyi összegért cserébe, de szinte biztosan ad majd lehetőséget. :) Ahol régen laktunk (azóta elköltöztünk) ott még otthon tartottam a lovamat, és télen mi is átjártunk egy lovardába, hogy ne maradjanak ki a hideg hónapok sem lovaglás szempontjából.
2017. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!