Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ekkora baj, hogy konkrét...

Ekkora baj, hogy konkrét igényekkel fordultam a menhelyhez?

Figyelt kérdés

Egy fiatal sárga vagy trikolor macskát szerettem volna örökbefogadni a helyi menhelyről, és az ott dolgozó (vagy önkéntes?) nő nagyon kiborult, mikor mondtam, hogy nekem csak sárga vagy trikolor kell. Nagyon lekezelően beszélt, hogy a macska az nem divattárgy, hogy a színe alapján válasszak, meg hogy a fekete cicák és épp annyira aranyosak, bla-bla.


Tudom én, hogy színtől függetlenül minden macska lehet imádnivaló kedvenc, de mi azzal a baj, hogy nekem inkább a sárgák tetszenek? Szerintem inkább örülniük kellene, hogy valaki örökbefogad egy árva macskát.



febr. 25. 15:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%

Remélem a sok menhelyes hülye nő férjet is hajléktalanszállóról vitt haza, az elsőt akit meglátott hisz "milyen ember aki válogat"...

Aki nem tud szeretni egy akármilyen csövest az meg sem érdemli hogy dolgozó, neki tetsző emberrel élhessen. Ugye, milyen logikusan gondolkoznak? 😆

febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%
21, szerinted van férjük? Nyilván nem véletlenül lettek olyanok, amilyenek.
febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
21, gondolom magadból indulsz ki, hogy a háziállatod = házastársad. Ugyanolyan szempontok alapján választasz ezekszerint. Elnézve az értelmi szintet, valószínűleg ez jutott.
febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%

23 nyugi, pont hogy én helyén kezelem a kérdést. Ők azok, akik szinte emberi szintre emelik az állatot.

Egyébként kóbor befogatott macskám van és egy jóképű férjem 🙃

febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21 Szerinted a kettő teljesen ugyanaz?
febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%

Én odavagyok a teknőctarka macskákért. Ilyen volt az első macsekom, nálam ez gyerekkori szerelem. Kb az összeset haza tudnám hozni. :D szóval ha nekem teknőctarka macska kell, akkor az kell és pont. Nyilván szembejött velem az utcán egy pár hetes szürke kandúrka és hazahoztam őt is, 5 éve imádom a hülye fejét, de ha bemennék egy menhelyre vagy szeretnék örökbe fogadni, akkor teknőcöt keresnék. Én ebbe semmi kivetnivalót nem találok.


De van olyan ismerősöm, akinek világ életében csak fekete macskája volt.

febr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!