Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskajátékot készített...

Milyen macskajátékot készítettél házilag?

Figyelt kérdés
Egyszerű kis trükkökre gondolok. Például én héliumos lufira kötöttem hosszabb madzagot, ami pont annyira lógott le, hogy bosszantsa a macskám, és így mindig megfogta a kis szájával, és vitte jobbra balra, imádta :D
2011. jan. 2. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

3 tejesdobozt tűzőgéppel összetűztünk: 2-t szembefordítottunk, hogy középen legyen egy nagyobb lyuk, ahol befér a macsek, a harmadikat pedig mintegy meghosszabbításként tűztük az egyikhez. Így olyan, mint egy kis macskapanel: van egy zárt része, ahol kedvére elbújhat, és van egy kis erkélye, vagy terasza, ha úgy tetszik, ahova kifeküdhet, és nézelődhet. Imádja =) Na meg általában kihasználja, hogy észre sem vesszük, hogy éppen bent tartózkodik, és akkor jóól meg tudja támadni a lábunkat...

De egyébként elég sok játéka van, a kaparófáját is házilag készítettük, hazahoztunk egy vastagabb ágat, ami viszonylag hasonlít egy egyenes hasábra, és azt hozzáeszkábáltuk egy bútorlaphoz, hogy ne dőljön el. A közepe táján fúrtunk egy lyukat, oda mindig betesszük a kedvenc játékát: a bolti felhúzhatós egeret, amivel nem foglalkozott, ezért madzaggal felkötöttük egy vékony rúd végére, és így már nagyon szereti pofozgani =) A tetejébe meg ütöttünk egy szeget, és oda is felcsomúztunk egy madzagot, amire rá van kötve néhány csont. Nem olyan kicsik, hogy le tudja harapni őket, de azért nem is olyan nagyok. Mikor először látta, nagyon beindult tőle, mert még érezte rajta a husiszagot, és egyből elkezdte rágicsálni =D Meg hát vannak még egyszerűbb játékai: pingponglabda, teniszlabda, a pizza közepére helyezett háromlábú bigyusz, meg minden ami zörög, csörög, legyen az ajándékcsomagolópapír, vagy csokispapír. Ja, meg van egy "pókja" is. Az tulajdonképpen két nagyon vastag zsineg (eredetileg szatyorfül volt) középen összecsomózva, azt is nagyon szereti, mert jól csúszik a padlón, és mindig mozognak a "lábai". =)

2011. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kilien ***** válasza:
én egy kis macska macskamentás játékot így kell csinálni---hozzávalók=bot féleség(erős legyen),fonál,macskamenta,zsebkendő,ujságpapír,festék,ragasztó.vedd a kezedbe a zsebkendőt ragasztóval fegyétekbe az egész zsebkendőt(egyik oldalát ne).a zsebkendős felét kedvetekre fessétek le.ha megszáradt az üres oldalára rakj macskamentát(azé szükséges mert a macskák szeretik a macskamentát,és attól játszanak vele).fogjátok össze a zsebkendőt és fönt kötözétek meg fonálal(ha nincs fonál akkor ragasztoval)vegyétek abotféleséget és ragaszátok meg jó erősen vagy kötözétek meg jó erősen.és kész jó szórakozást(a macskával)!
2012. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
hát én is olyasmiket szoktam csinálni a macskámmal amiket eddig irtatok !! de én még azt is szoktam csinálni hogy csak egy szimpla cipő fűző madzagot szoktam oda lökni és akkor rá veti magát és egy jóó darabig el játszik vele !!!(de aztán lehet neki húzni is és akkor meg fut utána!!:)
2013. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ja meg még aszt is szoktam csinálni hogy egy cérnát fogok(ha lehet egy erőseb cérna legyen)kb.1m-es legyen a cérna.Meg egy tűt meg egy papírt!A papírt össze gyűröm! És utána a cérnát be fűzőm a tűbe!Utána a tűt át szúrom a papír galacsinon utána ki húzom a tűből a cérnát és a cérnát meg kötöm! Utána egy ajtó kilincsre rátekered a hószú cérnát és rá teszel egy csimbókot!!És már kész is nagyon jól eltudnak vele játszani!!
2013. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csináltam neki plüss egeret a Kinder meglepetés dobozából meg fonalból, készítettem neki egy bojtot, amit fellógattam a kis háza tetejére, amit szintén én csináltam fából, szivacsból meg valami durvább anyagból, amin tudja a karmait élezni. :) De egy alufólia vagy papírgalacsinnal is eljátszik, és ha rááldozol egy radírt, azzal is órákig elfocizik. ;)
2013. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. :) Am sok jateka van, egy csomo plusseger, maci, labda, bojt, meg egy bot, aminek mindenfele szines borcafat van a vegen. :)[
2013. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!