Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen vele? Van egy...

Mi legyen vele? Van egy 1-2hónapos fekete kiscica, vasárnapig lehet nálunk (holnap) utána ki lesz dobva (hozzánk is bedobták).

Figyelt kérdés
Adtam neki féreghajtót, kamillával áttörölgettem mindenét, bolhaírtó porral beszórtam, amúgy egészséges, szép szőrű kiscica. Ha van ismerősötök vagy nektek kell kérlek írjatok!
2011. aug. 27. 16:15
 1/6 anonim válasza:

Miért lesz kidobva?

Csak kérdezem.

2011. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kidobjátok, mert az megoldás...

Amíg gazdit nem találtok neki nem maradhat?

2011. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Igaza van a 2.válaszolónak

Míg nem találtok gazdit a macskának ott kéne maradni a macskának amíg nem találtok gazdát.

2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos az itthoniak egy része nem tűri meg a többi állatot...hibámon kívül lett ez a sorsa.ezért is írom a kérdéseket és a hirdetéseket mindenhova.max még 1-2 napig tudom rejtegetni, de utána nem tudom mi legyen vele. ezért is kértem SEGÍTSÉGET a gyakorikérdéseken, mert a szívemen viselem a kismacska sorsát
2011. aug. 27. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyileg hol van? Fiú vagy kislány cica?
2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk a gazdát, a cica jó helyre került:)
2011. aug. 29. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!