Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kergessen el a macskáma...

Hogyan kergessen el a macskámat? Néha már nagyon idegesítő. Azt tom hogy ha tasolok akkor magijed de van még valami más megoldás is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért akarod elkergetni a macskádat? Miben zavar? Ha idegesít,miért tartod?
2009. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mikor kimegyek az udvarra olvasni vagy tanulni mindig felugrik az asztalra (vagy a kaeverőre)meg néha nagyon zavar a múltkor nagyon aganyos volt olvastam éppen ésfelugrott a fotelra ahol éppen olvastam és szépen lefeküdt mellém simosattam meg minden semmiesetre nem akarok megválni tőle csak mikor kicsit idegesítő arra szeretnék valami megoldást hogy ne zavarjon..
2009. jún. 20. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:

ez a macska dolga hogy hízelegjen...

2 dolog van megtartod és kibírod és hozzá viszonyulsz.. vagy kikell dobnod.. de sztem inkább próáld meg elviselni.

2009. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet kapni Macskatávoltartó Spray-ket... bár én nem tudom megmondani, hogy hatásos-e. A mi macskánk mindig a fotelba fekszik, egyszer leküldtem, és befújtam a fotelt, azután a másikba feküdt át, de nem tudom, hogy a spray miatt vagy csak gondolta, hogy a másikból úgyis kiküldeném...:) Egyébként a macskák nem szeretik a narancs illatát, úgyhogy ha a közelében eszed, picit megszagoltatod vele biztosan elmegy, de szerintem még a taps a leghatásosabb, mert az soha se fogy el, mint a narancs...
2009. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat semmiesetre sem akarok megválni tőle
2009. jún. 20. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nem akarsz tőle megválni akkor rosszul tetted fel a kérdést mert az hogy " elkergetni " azt jelenti hogy többet vissza se jöjjön :d
2009. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Ha el akarod kergetni, tudok egy jo modszert: 4db dióhéjba öntesz szurkot, aztan belenyomod a macskad labait.amikor elkezd futni az kopőog.megijed es addig fut, amig birja, jo messzire.vagy koss a farkara valami jo zörgő holmit, amit nem tud levakarni.Az eredmeny ugyanaz mint az elobbi modszernel.ha tenyleg meg akarsz tole szabadulni...
2009. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
most mért pontozzátok le az előbbit?valaki kérdett egy módszert, és ő válaszolt. Ha nem tetszik neki az ötlet, ne alkalmazza a módszert.Ennyi
2009. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én szeretem a macskámat most állatkínzónak néztek? na ne már
2009. jún. 20. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, allatkinzonak nezunk. Amugy, a macskat is meg lehet tanitani a "nem" jelentesere. (csak nehezebben mint a kutyat. :)

Amugy, inkabb szedj nyugtatot, vagy akarmi, mert nem a macskaval van a baj, neked csokkent le a streszturesed.

2009. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!