Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglőtték légpuskával a...

Meglőtték légpuskával a cicám. Milyen lépéseket tehetek, ugy hogy a rendőrségnek nem tudok még nevet mondani?

Figyelt kérdés
Nem egészen 1 hete valaki légpuskával rálőtt a cicámra. Sokkos állapotban volt,rohantunk vele az állatorvosunkhoz, nagyon rosszul volt. A mellső jobb lábán találta el úgy, mintha egy embernek a könyökébe lőttek volna. Szóval iszonyatos fájdalma volt. A golyó belefúródott a csontba, de hál égnek kipattant. Nagyon fel is volt dagadva a lába, most harmadik alkalommal mentünk vissza dokihoz és hál égnek több kezelés már nem kell. Az a szerencse, hogy belül nem tört a csont szilánkosra mert az nagyobb baj lett volna. És fent állt a belső fertőzés kialakulásának veszélye is. Nagyon fel vagyok háborodva és a "személy" kilétének kiderítése folyamatban van. Addig nem nyugszom amíg meg nem tudom kicsoda lőtte meg. És el is beszélgetnék vele még is miért lőtte meg.....ha annyira lövöldözni akar, lője lábon magát. Ha meg tudom azon nyomban feljelentem állatkínzásért. Csak az a baj, hogy a környékünkön 2 emberről is tudnak akik puskát tartanak, de a nevüket nem tudják és azt sem , hogy pontosan hol laknak. Annyit meg tudtam, hogy a 7,5 Joul-ost meg nem haladó légpuskához nem kell engedély. Viszont amivel meglőtték szerintem nagyobb volt amihez akkor már kell engedély. (hiszen halálos sérülést okozhatott volna, csontot is törhetett volna és belső szervi sérülést is okozhatott volna a lövedék)Sajnos mivel még nem tudok nevet mondani akkor is elmehetek a rendőrségre ugy, hogy nézzék meg kinek van a környékünkön engedélye? Hátha az alapján beazonosítják? De remélem mihamarabb meg tudom a nevüket, nem hagyom abba a keresgélést, csak így olyan tehetetlennek érzem magam.
2012. nov. 29. 14:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez a városi túlzott "állatbarát"ság, 30 m2-en tartott kutyák, macskák egyéb nem lakásba, házba való állatok túlzott szeretete már kezd idegesíteni. Nálunk (ahogy ti strigók hívjátok: vidéken) a szomszédból 4-5 macska szivárog át naponta többször. A térkőre sz.rik pontosan oda (mintha direkt) ahol kocsival megállva kiszállunk. Családi kajáknál a mitsem sejtő rokonok sorra lépnek bele. A kinti bútorokon döglenek, hullajtják a szőrüket úgy, hogy a feleségem allergiás rájuk. Szóltam a szomszédoknak hogy a macskájukat tartsák telken belül, vagy neveljék meg ami ugye macskánál kizárt, de kértem. Természetesen semmi sem történt. És amikor hazajövök úgy, hogy a gusztustalan párzásuktól aludni sem tudok minekután a kinti párzásukat követően minden ülésre alkalmas tárgyunk undorító macskaváladék szagú akkor ez így kezd sok lenni. Ezután jön a ritkítás... nem érdekel hol találom el, mi baja lesz, mit él át. Takarodás van a placcról ami az enyém. Egy kordába nem tartható állat, ami rengeteg betegséget hordoz. Bocsi... ez kijött. A válaszom: akkor tarts macskát ha otthon tudod tartani, mert az a tiéd és más nem kíváncsi rá. Ne jelents fel senkit, mert nem tudod milyen az ha az ember utálja és hogy miket csinálhatott nála. Lehet hogy besokallt őis ahogy én. És ezzel sokan vannak így de nem fognak beírni ide. Bocs ha indulatos voltam....
2018. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Aha utulsó :) ha én megtudnam hogy rálőttél a macskámra én még indulatosabb lennek mint te a l*fasz macska problémáidal. Tudod létezik sósav és láncfürész:)
2019. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 mit csinálnál.. ha szomszédom volnál és a macskáid nálam hédereznének agyonlőném az összeset és átdobnám hozzád.
2019. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
#23as en meg a hulladat dunaba ba*nam toki
2019. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%

Toki!

Bóhóc.. szerinted egyenrangú a macska élete az emberével.. te állatbu#zi

Olvastad az előzményeket?

Mondd meg a megoldást arra hogy én utálom a macskákat a szomszédé pedig állandóan nálam van!

A teféle ember anyonverése és a macska kiírtása helyett mi a teendő ha abszolút nem akarok a portámon macskát látni?

Légyszíves (ha nehezedre is esik) erre válaszolj és ne azt írd hogy mit csinálnál velem...

2019. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Tényleg várom az ésszerű, kivitelezhtő választ...
2019. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
63%
Idiota barom a macskanak nem lehet azt mondani hogy ne menjen mas kertebe...szepen baratkozz meg a gondolattal hogy macskak atfognak jarni a kerteden es ha te a mergezos vagy a legpuskas megoldast valasztod remelem a gazdi feljelent a pics*b*(2-11evig terjedo bortonbuntetes)...ja es nem gondolom ugy hogy az allat elet egyen erteku az emberevel de attol meg nem teheed meg azt hogy ha egy macska atmereszel setalni a kerteden akkor meggyilkolod....kicsit gondolkodjal mar te gy*ker onzo f**z
2019. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hallod te előző hozzászóló m jomsz r.. (egyébként azért káromkodom mert te is). Légyszíves olvasd el az előzőekben írt hosszabb kertibútoros térkőresz.ró allergiás...egyéb.. hozzászólásomat mégegyszer, vagy először. Így adj nekem értelmes válasz arra, hogy mi a megoldás. Ja a macskáidat meg húzd a f. szodra akármi is lesz a válaszod. De VÁLASZOLJ ÉRTELMESET mégegyszer kérem.
2019. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Mivan????? Ez esku fogyatekos xdddd Te alkalmazkodj a vilaghoz mert a vilag nem fog hozzad te gyoker ;) szerinted ez a megoldas hogy macskakakra losz te agyhalott?!!!! De mindegy majd amikor leejted a szappant a borton zuhanyzoba majd gondolj arra hogy azert tolja beled a gyulat egy 210es bantu cigany mert macskakra lovoldozol 🤦🏻‍♂️

Egyszeruen borzaszto hogy nem tudod felfogni hogy mert gyulolod a macskakat es epp beteved egy hozzatok akkor rohadtul nincs jogod megolni te pszichopata gyoker.

2019. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál!! Azr mondtam válaszolj mi a megoldás.. a többi hülyeséged nem érdekel.

MI A MEGOLDÁS????

2019. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!