Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglőtték légpuskával a...

Meglőtték légpuskával a cicám. Milyen lépéseket tehetek, ugy hogy a rendőrségnek nem tudok még nevet mondani?

Figyelt kérdés
Nem egészen 1 hete valaki légpuskával rálőtt a cicámra. Sokkos állapotban volt,rohantunk vele az állatorvosunkhoz, nagyon rosszul volt. A mellső jobb lábán találta el úgy, mintha egy embernek a könyökébe lőttek volna. Szóval iszonyatos fájdalma volt. A golyó belefúródott a csontba, de hál égnek kipattant. Nagyon fel is volt dagadva a lába, most harmadik alkalommal mentünk vissza dokihoz és hál égnek több kezelés már nem kell. Az a szerencse, hogy belül nem tört a csont szilánkosra mert az nagyobb baj lett volna. És fent állt a belső fertőzés kialakulásának veszélye is. Nagyon fel vagyok háborodva és a "személy" kilétének kiderítése folyamatban van. Addig nem nyugszom amíg meg nem tudom kicsoda lőtte meg. És el is beszélgetnék vele még is miért lőtte meg.....ha annyira lövöldözni akar, lője lábon magát. Ha meg tudom azon nyomban feljelentem állatkínzásért. Csak az a baj, hogy a környékünkön 2 emberről is tudnak akik puskát tartanak, de a nevüket nem tudják és azt sem , hogy pontosan hol laknak. Annyit meg tudtam, hogy a 7,5 Joul-ost meg nem haladó légpuskához nem kell engedély. Viszont amivel meglőtték szerintem nagyobb volt amihez akkor már kell engedély. (hiszen halálos sérülést okozhatott volna, csontot is törhetett volna és belső szervi sérülést is okozhatott volna a lövedék)Sajnos mivel még nem tudok nevet mondani akkor is elmehetek a rendőrségre ugy, hogy nézzék meg kinek van a környékünkön engedélye? Hátha az alapján beazonosítják? De remélem mihamarabb meg tudom a nevüket, nem hagyom abba a keresgélést, csak így olyan tehetetlennek érzem magam.
2012. nov. 29. 14:06
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom a feleségedet, hogy ilyen "ember" a férje....isten ments.hogy szaporodjatok
2022. júl. 18. 19:08
 32/32 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha a szomszéd kutyája átszökik hozzánk és a veteményesen végiggázol stb... akkor üssem agyon?? Szerinted ez a reális megoldás?
2022. júl. 18. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!