Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta ez a cica és...

Milyen fajta ez a cica és mennyibe kerülhet? Nehéz Magyarországon tenyésztőt találni?

Figyelt kérdés

Itt egy kép a cicáról:

[link]



2012. dec. 3. 01:30
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
76%
Nekem is van egy "grumpy" macskám, ő házimacska fajta, ugyanolyan zsémbes arca van mint Tard-nak. Sohasem dorombol, hiába simogatjuk, inkább elszalad. Pedig semmi oka nincs is rá. :-$
2013. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 csl válasza:
49%
Ne már! Tisztára depis lettem, mikor elolvastam, hogy ez egy beteg cica :( Hogy lehetnek ekkora szemetek a gazdái, hogy ebből csinálnak pénzt??? És most, hogy mindenki ilyet akar, az száz, hogy megpróbálják tenyészteni. Csöppet etikátlannak tartom...
2013. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

csl válasza:



nem beteg, hanem génhibás :) a cicus gazdái kivizsgáltatták a cicát, és semmilyen betegsége nincs, makkegészséges, csupán ez az egy szépséghibája van...


az tény hogy elég gáz hogy mindenki ilyet akar...



de van ennél rosszabb: a kinai kopasz kutya és chivava keverék, amiből megszületett a világ legrondább kutyája... az elmebetegek meg még oda is vannak érte hogy de cuki stb.. nah annak a kutyusnak aztán tényleg minden baja van, a foghiánytól kezdve a vakságig minden...



nah ez az igazán undorító:


[link]

2013. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én is utánaolvastam a cicának. Annyit kiegészítést tennék, hogy előfordulhat, hogy korábbi felmenői között a cicának volt sziámi vagy ahhoz hasonló fajtájú elődje. Olvastam róla még régebben, hogy bizonyos gének generációkat is átugorhatnak, mielőtt öröklődnek, így megmagyarázható, hogy miért lett egy teknőctarka anya és egy cirmos apa kölyke ilyen kinézetű, annak ellenére, hogy a környéken nem lakik semmilyen hasonló macska.

Ha mindenáron morcos arcú cicát szeretnél, akkor ajánlom a perzsát, mert közöttük előfordulnak olyanok - bár az én perzsám nem olyan volt -, illetve a himalájait (perzsa és sziámi keresztezéséből indult ki eredetileg).

2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
én nem azért pontozok le egy ilyen választ mert sztem a fogyicica nem aranyos, hanem azért mert a válaszadó amúgy hülyeséget írt :O
2013. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mit vagytok felháborodva azon hogy miért sztárolják, miért nem inkább sajnálják...nyilván senki nem annak örül hogy beteg, egyszerűen csak mókás hogy ilyen kis morcosnak tűnik mindig.. most mi rossz van ebben inkább állni kéne felette és sajnálni... élhet teljes életet mint egy egészséges macska..ha a lábai meg a testfelépítése miatt nincsenek fájdalmai.. nem hiszem h tudja h beteg, valószínűleg ugyanúgy szeretik és megkap mindent...nem hiszem h a tulaj rögtön azzal kezdte h meme-et csinált a macskából...azokat már a többi ember kreálta, akiknek megtetszett a képe...naés... attól hogy azt mondjuk h aranyos nyilván senki nem kezd el macskákat keresztezni meg szaporítani orrba szájba hogy neki is szülessen "fogyatékos" cicája... -.- meg azt se kéne rögtön belemagyarázni hogy úristen milyenek ezek a tenyésztők hogy ész nélkül csinálják... az embereknél is megeshet hogy két egészségesen élő szülőknek lesz beteg gyereke...ugyanígy szerintem a macskáknál is becsúszhat genetikai mutáció, nem feltétlenül emberi gondatlanság miatt...
2013. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy azt mondjuk h aranyos nyilván senki nem kezd el macskákat keresztezni meg szaporítani orrba szájba hogy neki is szülessen "fogyatékos" cicája..


nem ismered az emberiséget....


tudod vannak a szaporítók, biztos hallottál már róluk: bár mit megtesznek a pénzért és leszarják az állatokat épségét.

és akkor vannak az olyan emberek mint a kérdező akik keresik az ilyen állatokat mert jaj de vicces és cuki és ő is akar egyet.


és ha ez a két csoport találkozik.... nah akkor lehet majd szörnyülködni

2013. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
jó, persze van egy két hülye de hát istenem...idióták mindig voltak...most ezzel nem lehet mit csinálni, de valaki megpróbálhatja megváltani a világot azzal h itt háborog...szaporítók eddig is voltak nem hiszem h ennek hatására jelentek meg hirtelen...
2013. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

azok a szaporítók, gazdák akik rosszul bánnak az állataikkal és csak a pénz miatt tartják őket, azok ugyanúgy rosszul bánnak az egészséges állatokkal is..igen, ez gond de eddig is jelen volt, nem a grumpy cat őrületre kell fogni. egy szerető családnál meg ugyanolyan jó dolga lesz a beteg cicának is, mint az egészségesnek és lehet boldog.

én csak reménykedek h kevés az olyan hülye aki nem fogja fel hogy ez nem egy fajta és nem megy el egy tenyésztőhöz ilyet keresni...és a tenyésztő meg nem kezd el kísérletezni hogy ilyen macskája legyen...

2013. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

én csak reménykedek h kevés az olyan hülye aki nem fogja fel hogy ez nem egy fajta és nem megy el egy tenyésztőhöz ilyet keresni...és a tenyésztő meg nem kezd el kísérletezni hogy ilyen macskája legyen...



nahát ezért vannak felháborodva az emberek hogy miért kell sztárolni :)

2013. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!