Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska tud szeretni?

A macska tud szeretni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
4%
A számitó vagyok..,én csak a saját tapasztalatom irtam,hogy a macskák számitóak,mert nagymuteromnak van 3 macskája és alapból nem nagyon csipáznak,de ha éhesek vagy eszek valamit,rögtön elkezd "kedveskedni",szóval ezért irtam,hogy tudja mikor kell bújni:D Én inkább maradok kutyapárti,annak legalább esze is van,de egy macskának,háát...,néha kételkedem benne:/
2009. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Az én cicáim minden olyan embert szeretnek, akik nem utálják őket.
2009. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Én sem utálom őket,de igy is bizalmatlanok(mindig elszaladnak előlem:D),a kutyák viszont nem:P
2009. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az idézet. Köszi a válaszokat.
2009. okt. 14. 10:02
 25/38 anonim ***** válasza:

Az én cicámmal szoktam beszélgetni, én értem mikor mit nyávog, mert mindegyik nyávogása más!

Tudom mikor akar enni,mikor szomjas mikor kér tejet pl., mikor akar kimenni csak úgy és mikor akar kimenni mert wc-re kell mennie!

Hogyne tudna szeretni, az enyém nagyon bújós, velem alszik, hajnalba felkelek hozzá ha ki akar menni és akkor is , ha be akar jönni, mert addig nyávog az ablakban, amíg be nem engedem.Imádom, mert az én kölyköm!És nem utolsó sorban, imádja, ha simogatják, olyankor forgolódik össze-vissza, hogy itt is, meg ott is simogassuk.

2009. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

A macskának nincs lelke tehát szeretni sem tud. Mint ahogy egy állat sem... Ha nem kapna kaját tuti nem bújna oda hozzátok. Csak akkor bújik ha kell neki vmi, ha nem akkor le vtok tojva. Persze aranyosak meg minden, de nem tudnak szeretni. És a kutyák sokkal okosabbak :p És a macska házfüggő nem pedig gazda függő.

Viszont ma összevesztem a mikrómmal :(

xDD

2009. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

A tipikus negatív közhelyeket írtad le a cicákról, amik egyátalán nem igazak!

Fontos nekik a hely, de a gazda fontosabb. Kifejezetten érzékeny teremtések minden fajta változásra.

Még válogatnak is emberek között. Például a nővéremet konkrétan megtámadja, ha átjön, de mondjuk a főbérlőmet imádja, rögtön bújik.

Engem meg kaja elött és után, meg két kaja között is ugyanúgy szeret! Igaz hogy odajön bújni ha éhes, dehát a kutyák is kedvesen kunyiznak. Sőt még ez embergyerekek is előveszik a szebb arcukat ha akarnak valalmit...

2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

Régen volt macsekom, kb. hat éve, de tudom, hogy mennyire tudnak szeretni! Minden macska más-más egyéniség: az egyik szereti a gyömöszölést, míg a másik kifejezetten utálja, van amelyik 13 évesen is egy energiabomba, van, amelyik elkapja a lustamacska kórt. A legfontosabb pedig, hogy mindegyikük másképp, de szeret! Ezt a csak kutyások nem érthetik! ;D

(Amúgy jelenleg két kutyám van, és 'elmacskásodtak', olyan értelemben, hogy elég öntörvényűek, és függetlenek ((de nem neveletlenek!)),csak sajna a macskákat nem bírják elviselni :(, így hát macsekot nem tarthatok, de kutya-, és macskapárti is vagyok egyszerre!:D)

2009. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
14:52-es: abban igazad van,hogy a kutyák is jönnek kunyizni,ha pl. épp kajálok..!De a macskákban nekem pont az nem tetszik,hogy öntörvényűek!
2009. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a macskák nem igazán tudnak szeretni mivel elég érdek állatok mint már előttem is írták. A macska inkább ház mintsem emberfüggő. Persze nagyon aranyos hasznos állatok, de a természetben is nem véletlenül élnek leginkább egyedül a kutyával ellentétben és akk most leolthatnak jajj azzé írom me nincs macskám de igenis van és kutyám is nagyon szeretem őket de a macskánál nem érzem azt a kötődést mint a kutyánál.
2009. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!