Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi szükséges egy benti kiscica...

Mi szükséges egy benti kiscica életében?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem a következő lenne: Jövőhéten lesz kiscicánk, sziámi. Volt már macskám, de az kinti volt, sajnos nem jött haza többet.. Valaki mérgezi a macskákat a környéken és valószínűleg ő is áldozata lett ennek a bestiának.

A cica benti lenne és nem tudom miket kéne neki beszerezni leginkább, mi az ami most fontosabb és mi az, ami később rá ér. A kaja egyértelmű, kapna macska tejet is, amibe van vitamin.

Esetleg más sziámi macskával kapcsolatos tanácsot is elfogadok, pl. ha suliba vagyok és mindenki más dolgozik, mennyire tűri meg, hogy egyedül van délutánig? Vagy hozzá tud e szokni annak ellenére, hogy ember centrikus?

Lehet butaságot írtam, de mindenre kíváncsi vagyok és minden válaszoló válaszát szívesen fogadom, mert nincs tapasztalatom ezzel a fajtával.

Kutyával össze érdemes barátkoztatnom, annak ellenére, hogy a kutyus kinti ő meg benti cica?

Köszönöm előre is a válaszokat!



#macska #sziámi #cica váró
2013. okt. 13. 12:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kaparófa ,Macska WC , fekhely stb.
2013. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális!
2013. okt. 23. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!