Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak? Nem...

Mi baja lehet a cicámnak? Nem eszik, nem iszok reggel óta, csak alszik a hasán, oldalán nem, és nyávog ha felveszem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én értem, hogy elrontotta a gyomrát és nem eszik! Ne molesztáld és ettől függetlenül, Te igyál!!!
2014. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Holnap vidd orvoshoz ha nem javul. Ezek alapján egy csomó minden baja lehet.
2014. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
10 hetes,az anyja hordja neki az egereket.Lehet hogy mérgezettek?
2014. okt. 1. 20:36
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
10 hetesen nem eszik még egeret, ne kamuzz.
2014. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eszek,hát látom.Csak a belét hagyja ott
2014. okt. 1. 21:49
 6/14 Medvi ***** válasza:
100%
De most nem eszik, tehát beteg. Lehet panleukopénia, azaz a macskák fertőző gyomor és bélgyulladása, ami gyógyszer nélkül halálos, úgyhogy azonnal orvos!!!
2014. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Pont ez a baj hogy egereket eszik! A macska amit normálisan etetnek nem eszik egeret csak megfogja és viszi büszkélkedve a gazdának. Mérgezett is lehetett az az egér! Vidd orvoshoz!
2014. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, ez baromság, ne haragudj. Az előző cicám egy ivartalanított kandúr volt, naponta többször kapott enni (nem moslékot, alutasakos, jó minőségű kaját, mellé száraz tápot is), elég gömbölyű is volt, látszott is rajta a jóltápláltság. Ennek ellenére nagyon gyakran vadászott, és meg is ette sokszor, amit hozott, akár madár, akár egér, akár pocok volt. Nem mindig, de elég gyakran, pedig nem volt éhes, sokszor kaja után ment ki, 10 perc múlva már hozta a zsákmányt, és befalta.

És 4-es: de, eszik 10 hetesen egeret, ha hoz neki az anyja, én is láttam már ilyet. Meg is lepődtem, a foga alig látszik, de már simán megkajálja az egeret.

Kérdező, szerintem is elrontotta a gyomrát, de ha nem javul, mindenképpen állatorvos! Kis tejet próbálj adni neki, ha fáj a gyomra, az csillapítja.

2014. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó! A tej csak mégjobban felkavarná az amúgy is rossz gyomrát, mivel a legtöbb macska nem bírja a tejet. Én ezzel nem kísérleteznék ilyen állapotban, mondjuk amúgy sem. Egyszer kaptak a macskák nálunk összefosták és összehányták az udvart. Csak macskatejet, esetleg kecsketejet ajánlott adni. Tasakosból nincs jó minőség, semmi tápanyagtartalom nincs az egyikben sem, víz az egész. Nemcsoda hogy ettek egeret a macskáid ha vízzel eteted őket. Az enyémek is fognak madarat (egeret rtikán), de soha nem ették még meg! Addig játszottak vele amíg élt aztán pedig büszkén letették a lábam elé... Konzervet nagyon ritkán adok pontosan a fent leírt miatt: vízért nem fizetek vagyonokat, márpedig igen drágák, ha nem Whiskast veszel. Ha ilyennel eteted a cicád nem csoda ha eljárnak! Az enyémet szerencsére nagyon jól megvannak egér nélkül, bár vadászni vadásznak, de soha nem eszik meg hála az égnek, mert sajnos errefelé bármikor lehet egy egér mérgzett!
2014. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Talán állatorvoshoz kellene vinni..
2014. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!