Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye jobbra fordul a helyzet?

Ugye jobbra fordul a helyzet?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy 7 hetes fiú kiscicát!Ma választották el az anyukájától a szomszédban ellett le az anyukája és a reggeli etetéskor lehetett őket megfogni olyan elevenek.Amikor elhoztuk őt akkor egyből beszaladt a cipőtartó mögé és nem hajlandó kijönni onnan.Raktam elé kaját illetve tejecskét,nagyon bátortalanul beleevett a kajába a tejet is csak úgy hajlandó inni ha nem vagyunk ott..Ráadásul nem tudjuk megsimogatni mert ha a közelébe nyulunk nagyon lassan akkor karmol és sziszeg..Ugye változni fog?Mennyi ideig lesz ez még? Whiskhas junior száraz tápot kap az jó neki illetve laktózmentes langyos tejecskét kap de lassan le kell szoktatni róla..

2014. nov. 22. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan cicám, aki idekerüléskor 1 hétig az ágy alatt lakott, odatettem az ágy mellé az ennivalót, vizet, almosdobozt kicsit távolabb. Még utána is sokáig az volt a "menedéke", ha szokatlan dolog történt. Várd meg, amíg ő közelít, türelemmel.
2014. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Oldódott már a cica? :)
2014. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával és veled, ja és a viszonyotokkal?
2020. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!