Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ezzel kezdeni valamit?

Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Mióta nincs kutyánk, a szomszédok macskái állandóan átjárnak hozzánk, és teleszarják a veteményeskertet, az udvart és a virágoskertet is. Mit lehetne ezzel kezdeni? A kutya kilőve, mert nem akarunk több kutyát...

2014. nov. 27. 13:33
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Az egyik ismerősünknél is ugyan ez volt,és vettek valami hőérzékelős spriccólót,amit ha nem voltak otthon, bekapcsoltak.azóta nem jött át egy macska sem szarni.
2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szuper!!!!!!!!!!!! Végre megvan a megoldás!!! Hőérzékelős spriccelő! Ez tényleg jó ötlet!!! Úgy örülök, hogy mégsem fogod megölni őket!!!!!!!
2014. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy vannak ilyen emberek, mint a kérdező. Inkább örülj neki, hogy átjárnak hozzád a macskák. Ha lenne udvarom, én magam tartanék macskákat, nem kergetném el a többit!
2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Remélem a szomszédod majd szépen, feltűnés nélkül eltesz téged láb alól. A világ boldogabb lenne nélküled.
2015. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Jujj, légyszi ne írj neki ilyeneket, még megsértődik és a cicákon fog bosszút állni, azt pedig te sem akarhatod!!! Hidd el, még sokkal gonoszabb emberek is vannak nála a világon.
2015. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Tudom, csak éreztetem vele, hogy amit csinál az a jótól nagyon messze van.
2015. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nyugi van, attól mert nem kedvelem a macskákat, nem vagyok pszichopata macskagyilkos... te jó ég, itt mindenki megveszett?
2015. jan. 19. 23:18
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem kötelező szeretni az állatokat,kutyát, macskát, lovat figadjuk el nem mindenki szereti őket.

Tudom megrögzött állatbubusok nem értik.

Mondom ezt úgy hogy menhelyen dolgozom és lovagolok is.

De könyörgöm fontossági sorrend,az én ulajdonomat,amiért megdolgoztam más felelőtlenül tartott állata ne tegye tönkre.

De a sajátomat is megnevelem.

Ettől függetlenül bítom benne hogy humánus módon sikerült megoldani,mert attól még semmi nem lehet ok egy állat életének kioltására.

2015. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!