Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám, már 8éve...

Van egy macskám, már 8éve boldogit engem, a helyzet az hogy nagyon antiszoc. Engem nagyon szeret de mindenki mást megtámad. Nemtudom miért csinálja ezt pedig minden rendezett körülötte. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Átjön valami haverom vagy valami csaj és elkell zárnom a macskát mert rátámad mindenkire,mintha engem féltene vagy nemtom,mnagyon kemény,olyan mint egy pitbull,mit csináljak? ne legyetek viccesek légyszi! kösz :)

2015. márc. 29. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jön valaki hozzátok, zárjátok be valahová, ahol nem tud kárt tenni semmiben és magában sem. Az egyik rokonomnál a kutya volt ilyen támadó, ezért mindig a fürdőszobába zárták, ha ment hozzájuk valaki. Vagy legyen a macskadoboz, amibe bezárod.
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen macskám,a fürdőszobába volt mindig bezárva addig,amíg ott volt valaki.De ott se tudott elnyugodni sokszor.
2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fent van a youtube-on a pokoli macskák című sorozat, abban biztosan volt ilyen rész.
2015. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogyha bezárom valahova,akkor elkezd ugrálni az ajtóra meg kaparja és nyávog.
2015. márc. 30. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a hordozójába zárni, abban nem nagyon tud ugrálni. Nekünk ott szokott lenni, ha el kell zárni, bár más okokból. A vendégekkel barátságos.
2015. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kell vele nem bezárni.
2015. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéként így van, nevelni kell. Sajnos már el lett rontva a dolog, de lehet azért ezen változtatni. Tudjátok például tiltani az olyan dolgokról, amit nem engedtek meg neki? Vagy abszolút nem hallgat rátok semmiben?
2015. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom milyen macska szokott érteni a szóból :O nem lehet rá hatni,támadni akarja azt aki a közelembe van.olyankor lefogom és mondom neki hogy álljál le kis kolbász!
2015. ápr. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!