Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska, hány hetes korukban...

A macska, hány hetes korukban hozza elő a kölykeit?

Figyelt kérdés
Helló! Van egy macskánk, csak az a gond, hogy a szomszéd telkén van egy kis ház, és ott szülte meg a kicsinyeit. Sajnos a szomszédot, már egy jó ideje nem láttuk. Ezért lenne az a kérdésem, hogy hány hetes korukba hozhatja elő a kicsinyeit? Mert átlátni átlátunk, nagyon szépek, kb. 5-6 hetesek lehetnek, de inkább 6. Az normális, hogy nem hozza ki őket? Mert átjárkálni átjárkál, meg bújik mindenkihez, de a kicsinyeit még nem hozza ki. Lehet, hogy én is csak túl aggódom, de nagyon kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!! :)

2015. júl. 18. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
8-9 hetes korukban hozzájuk nyúlhatsz, sőt fontos is, állatorvosi vizsgálatok, oltások... :)
2015. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 21. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak egy gond van. Ezek a kiscicák nem szoktak emberkézhez, úgyhogy lehet hogy vadak lesznek. Én nem vagyok nagy macskás, de kóbor állatot nem teszek ki az utcára így van pár macskám. Egyik cica vemhes volt, megszülte a kiscicákat, majd elvitte őket. 1 hónap múlva hazahozta őket, de azokat a kiscicákat megközelíteni nem lehet. Fújtatnak, karmolnak.
2015. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is a szomszédba ellett, és 1 hét után hozta át őket.

az is lehet hogy veszélyt érez azon a környéken ahol ti vagytok, más macskákat, meg ilyesmit.

szerintem átmehetsz megnézni őket.

a megakarod fogni őket előszőr nézd meg az anya macska reakcióit amikor átmész. ha nyugodt akkor lassan megsimizheted a cicukat, h ingerült akkor csak nézzed őket.

2015. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!