Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cicát szeretnél?

Milyen színű cicát szeretnél?

Figyelt kérdés

Vagy ha esetleg pont olyanod van, mint amit szerettél volna, az milyen?

Van valami ami miatt az a szín, vagy mintázat tetszik, vagy csak egyszerűen szimpi és kész?


2015. okt. 1. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Feketét, fehér mancsokkal és pofival. :) Csak tetszik, nem tudom megmagyarázni.
2015. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tabby point macskára vágytam amikek fekete az orra és kék a szeme. Most találtam egy kandúrt, 4 hónapos. Egyébként gyepis volt.
2015. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem ilyen van, mint amit az első ír. :)

Fekete, a hasa fehér, fehér mellénye van, és a pofija egy része is fehér. A lábain fehér "bokazonkikat" visel.

Ő egyszerűen csak szimpi volt, amúgy nekem a szín mindegy.

2015. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindig fekete macsekom volt,most is az van.Ragaszkodom ehhez a színhez,szép a fekete cica.
2015. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bejön a vörös és a sötét cirmos. Vörös cirmosunk most van (fehér hassal), sötét cirmos sajnos csak volt.

De a másik kiscicában is van vörös cirmos rész, csak normál barna cirmos és fehér is, összevissza. Nagyon szépek.

2015. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlenul odavagyok a fekete-feher "szomokingos" cicakert. Meg a voros-feherekert. Nem tudnam megmondani, miert :)
2015. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szürke cirmosok jönnek be nagyon :)
2015. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 macdln ***** válasza:

Mindig is szerettem volna egy hófehér hosszú szőrű kiscicát és júniusban teljesült is a vágyam. Ő volt az egyik "ballagási ajándékom". Előző cicám fekete-fehér volt. Nagyon nagyon szerettem és szeretnék majd egyszer újra egy hozzá hasonló cicust. Nagyon tetszenek még a tabby mintázatú cicák és szintén júniusban meg is kaptam első ilyen cicámat. Lila tabby brit keverék lány és a testvérét is megkaptam, egy vörös makréla cirmos kandúrt.

Nem hiszem, hogy lesz valaha is ennyi cicám, de azért leírom a színeket, amilyen színű cicát szeretnék még.:

-fekete-fehér

-fekete teknőc fehérrel

-kék teknőc fehérrel

-lila tricolor

-csoki tricolor

-fahéj tricolor

-kék-ezüst tabby fehérrel

-ezüst árnyalt

-fekete

-fekete füst teknőc fehérrel

-kék füst teknőc fehérrel

-kék

-vörös tabby fehérrel

-kék fehér

-kék makréla cirmos

-krém füst fehérrel

Most ezek jutottak az eszembe, de biztos van még több is :) Egyébként sosem gondoltam volna, hogy lesz egyszínű vörös cicám és mégis lett és nagyon megszerettem. Régebben nem tudom miért, de nem nagyon szerettem a vörös cicákat, de most, hogy lett ő, nagyon megszerettem. Szóval nemcsak a szín számít :)

2015. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tetszeni mindenféle tetszik, de nálunk csakis a tiszta fekete jöhet szóba:) Ez már több generációs "hagyomány" a családunkban. (Csak nekem eddig 5 macskám volt, mind tiszta fekete, az előző generációkról nem is szólva.)
2015. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudtok nekem olyan színű macskát mutatni, ami ne tetszene (A nyomott képű macskákkal és a munchkinokkal viszont gondjaim vannak^^").

Most két meseszép cirmos-fehér foltos macskám van, el nem cserélném őket semmiért :) Semmi tudatos nincs a színválasztásban, mentett cicáim szoktak lenni. Egy teknőctarka macskát még nagyon szívesen megnéznék magamnak, de annyira nem lényeg, hogy nekiálljak válogatni :P

2015. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!