Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúrom támad...

Ivartalanított kandúrom támad mielőtt nekem megjönne. Normális?

Figyelt kérdés

Kiskorában agresszív volt, mostanra lenyugodott, de engem minden hónapban megtámad mielőtt menstruálnék. 1-2 napig a közelébe se tudok menni, mert agresszív, párom meg úgy nyaggatja, ahogy akarja. A hónap többi napjain nincs vele gond, csak menstruáció előtt néhány nappal.

Volt már másnak is hasonló tapasztalata? Normális ez? Mit érezhet, amitől agresszívvé válik?


2015. nov. 27. 18:09
 1/1 vilkviktor válasza:
0%
a nőn alul nem gyengén érezni amikor megjön akár a tesztoszteronja "illatán" is!Én szinte napra pontosan képes voltam megmondani,hogy a párjaimnak MIKOR jön meg pl franciázásnál!..Na már most egy férfi is BEGERJED az illatától akkor egy állat akinek sokkal több a szaglósejtje szerinted nem ugyanezt érzi?
2015. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!