Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen dolog az, hogy az éhes...

Milyen dolog az, hogy az éhes macska nem eszi meg az olcsó tápot?

Figyelt kérdés

A maine coon macskám nagyon rá van állva a márkás, drágább tápokra.

A minap elfogyott a táp, és mikor a boltban voltam nem volt nálam annyi pénz,hogy a jobb minőségűt vegyem, levettem a legolcsóbbat, éhen mégse maradjon.

Mire hazaértem, már ott várt, megkapta a tápot, neki az nem jó, ott is hagyta.

Másnap már azzal a kínkeserves ordító nyávogással jön oda,hogy ő nagyon éhes, és ott van kint a táp, de azt meg nem enné.

Értem,hogy van köztük különbség, de ha egyszer éhes, miért nem eszi meg?Inkább éhen marad?

Már megkapta a jó minőségűt, be is tolta mindet amit kiraktam, a kutya meg boldogan megette az ócskát...de azért hihetetlen.


Egyébként nem haragszom rá, csak megdöbbentett.Bár belegondolva nem is ő lenne az ha megfelelt volna az igényeinek.


2016. febr. 6. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudják, ahogy mi emberek sem, mert az ízfokozókkal mindenkit be lehet csapni... ott van az agyon hírdetett félix ... úgy eszi a macskám, mint egy őrült, és egy nagy nulla, ami benne van egy lufi az egész...
2016. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!