Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdollt vagy Maine Coont vegyek?

Ragdollt vagy Maine Coont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hamarosan költözünk egy nagyobb lakásba, így végre képes lesz a hely nagysága még1 cica befogadására.

Már van egy Oriental cicám, mellé szeretnék mégegyet. De nem tudok dönteni. Mindenképpen nagytestű, hosszabb szőrű cicust szeretnék, már mind2 fajta több tenyésztőjével is felvettem a kapcsolatot. De egyszerűen nem tudok dönteni, hogy egy hatalmas taby "nagymacskám" legyen, vagy egy újjabb colorpoint színű, rongycicám.

(Mind2 fajtát jól ismerem, ahol csak lehet utánaolvastam, és csak hobbi célra tartanám, kiállításokra sem szeretném vinni)

Ti melyiket választanátok a helyemben? :)



#ragdoll #maine conn
2016. júl. 27. 11:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem a maine coon jobban tetszik:) azokkal az óriás tappancsokkal imádom:D
2016. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem ragdollt vegyél
2016. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár kb fele fele arányban mondtátok mind2-t.

Én magam sem tudom melyik legyen, a ragdoll a feltétlen bizalma, hűsége, ragaszkodása miatt tetszik, nagyon kedves, bújós kis ölcicák, ahogy írták is.

A maine pedig egy hatalmas gyönyörűség, a szőrös nagy tapijaival, bojtos nagy fülével, és okosággával varázsolt el.

Csak jövő évi alomból fogok választani, mivel év végén költözünk, a kiscicának ne kelljen végigszenvednie a költözést.

De annyira tetszik mind2 fajta, mind a 2 nagy álmom, hogy legyen, legszívesebben beszereznék mind2-t.

De tudjátok hogy megy ez, a macskákkal nem lehet leállni :)

2016. júl. 30. 16:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy ragdollunk és egy Maine Coonunk is van. Én a ragdollra szavazok :), kedvesebb, és sokkal nyugodtabb. A Coon leginkább csak akkor bújik, ha enni szeretne, és egy percre nem ül le, energiabomba. Viszont nagyon aranyos, ahogy "csiripel", nyávogás helyett.
2016. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
1 ragdoll + 1 maine coone, hogy ne unatkozzon. A ragdoll bújós, a maine coone játékos és gyönyörű. Menhelyen nagy az esély hogy beteg állatot viszel haza amire 3x annyit költesz mint egy tenyészmacskára. A tenyészetet viszont marhára meg kell nézni. Felv/Fiv/Hcm/pkd negatív, plusz nézd meg hogy bolhás-e, folyik-e az orra, szeme, tüsszög-e (macskanátha lehet).
2018. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!