Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskámnak megy a hasa?

Kismacskámnak megy a hasa?

Figyelt kérdés
11 hetes macskám elég hígat székelt, sötétbarna színűt(nem túl vizeset, de folyékonyat) a mai nap már 3 alkamommal is, kis mennyiségeket. Royal canin bébitápot kap, illetve főtcsirkét, viszont tegnap este elfelejtettem kivenni neki a fagyóból húst, így reggel royal canin kitten instinctive alutasakosat kapott, amibe nagyjából csak belenyalt, kicsit evett belőle. Ettől lehet? Inni szépen iszik( jó ivó volt eddig is) illetve adtam neki egy kis főttcsirkét most, abból is evett. Ha nem múlik, mindenképpen elviszem hnap dokihoz, de nem szeretném túlaggódni, okozhatja az alutasakos kaja?
2016. júl. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szinte minden kismacsek átesik ilyen fosós napokon,elmúlik egykét nap alatt. Adjál neki egy kis főtt krumplit, kicsi vajjal vagy tejföllel összepaszirozva, szárazabb főtt csirkehusit, esetleg husleves tésztáját, szóval valami szilárdabb kaját. Szerintem ő már a junior száraztápból is tud enni. Előfordulhat , hogy az alutasakos nedves kaja nem esett jól neki, bár azért a royalcanin luxusmárka, az nem szokott romlott lenni.
2016. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4 hónapos korig írja az rc a bébitápot, utána a juniort.

Amúgy visszatértünk ugye a főtthusira(délutánra kiolvadt) és pár órárval ezelőtt már nem volt annyira híg a széklete.

2016. júl. 27. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Féregtelenítve van?

A krumpli, tejföl meg hasonlók helyett én azt javasolnám, hogy kapjon pár napig csak jó minőségű száraztápot (nyilván kiscicának való apró szemcséset).

2016. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, 10 hetesen lett utoljára, az volt neki a 4ig adag. Férgesnek nem férges, rendszeresen járunk dokihoz :)
2016. júl. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!