Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy ennyire rákatta...

Normális, hogy ennyire rákattantam a cicámra?

Figyelt kérdés

Most fogadtam örökbe egy kidobott kiscicát kb másfél hete. 3,5 hónapos, játékos, bújós és nagyon okos.


Teljesen "szerelmes lettem bele", imádom simogatni, játszani vele, gondoskodni róla, amikor nem vagyok vele, kb folyamatosan az eszemben van, hogy most vajon mit csinál?


Ez normális? Szerintem vagy ötezer képet is készítettem róla, annyira aranyos. Más is ennyire rákattan a cicájára? Kicsit féltem, hogy meg fogom bánni, de már el se bírom képzelni, hogy ne legyen. Pedig tényleg csak másfél hete van nálam.


2016. szept. 26. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Babapótlék ő neked, 25 évesen. :)
2016. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alain Delon ***** válasza:
4%
Nem normális.
2016. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális én és a párom is pont ilyenek vagyunk 34N+37F:)
2016. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szerintem sem a kisgyerek kategóriába nem tartozom, sem abba a korosztályba, amelyik már babapótlékot szeretne (főleg, hogy nem is rajongok a gyerekekért), mégis teljesen ugyanígy viszonyulok a macskáimhoz, imádom őket, és egyébként a 48 éves anyukám is így van ezzel, sőt, sok állattartó ismerősöm viselkedik így az állataival, szóval nem hinném, hogy ez valami abnormális dolog lenne.
2016. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Normális vagy. Én nem. Simán felvettem 3 hitelt is, hogy több cica több műtétjét is finanszírozzam, valamint annyi ideiglenes cica volt nalam a sajat 4 cicamon kivul (tehat kb mindenhol zárni kellett az ajtókat a lakásban), hogy meg a párom is elhagyott. De vagy a cicaimmal egyutt szeressenek, vagy sehogy. No, ez a nem normalis. Bar nekem az. :D
2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!