Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan nyávog a macskám, mert ki akar menni?

Figyelt kérdés

Kiszökött a lakásból egy napra. Az utcai világ annyira bejött neki, hogy azóta egyfolytában ki akar menni. Emiatt egyfolytában keservesen nyávog, de szó szerint reggeltől estig, megőrjít, nem lehet tőle aludni.


Mindene van itthon, tornyok, ezer játék, fekhely, minőségi kaja, amit el tudtok képzelni már megvettem neki, mégis most csak a kinti világ érdekli. Mit tegyek? Még le is vittem sétálni pórázon, hátha attól megnyugszik, de csak olaj volt a tűzre. Direkt egy ultra fagyos éjszaka vittem le, hogy elmenjen a kedve tőle, már remegett úgy fázott, amikor én untam meg. Ha rajta múlik, nem megyünk vissza, kapálózott és tiltakozott az ellen, hogy visszavigyem.


Hat hónapos nőstény, szerintem még nem tüzel, de jövő héten úgyis megy ivartalanításra. Az segít majd? Bármi tanács? Sajnos nap közben nem tudom kiengedni, városban lakok, semmi zöld, csak kocsik és kutyák, meghalna... :(


2016. dec. 8. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne engedd ki

Az egyik baratomnak így halt meg a macskaja ugyanúgy mint neked hogy ki akart menni nyavogott mint az allat és kiengedte, nem jött haza 4 napig és aztán kezdett neki gyanús lenni és elkezdte keresni

Aztán nem messze az ut szelen talalta meg elütve :(

Pedig ott meg autó sem járt sok úgyhogy inkább ne engedd ki nehogy baja legyen szegénynek :(

2016. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kérdezi válasza:
szia, nekem két cicám van és mindkettő megy ahova akar, hazajönnek, van, hogy napokig nem látom őket de azután visszajönnek. hHa nem akarod ki engedni, akkor szimplán ne enged ki esetleg szólj rá, hogy fejezze be, ha még sem teszi hagyd rá és egyszer megunja..
2016. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki kell bírni a műtétig, utána nem csinálja majd.


Nekünk egyetelen egyszer tüzelt a benti, 5 hónapos cicánk, mert várni kellett a műtéttel, nem volt rendben valami májlelete.

Majd megőrültünk, olyan fájdalmasan sírt, hogy engedjük ki, pedig soha nem járt kint, csak a verandán, ami rácsos. Már ott tartottunk, hogy nem bírjuk tovább, kiengedjük, amikor egyik pillanatról a másikra megnyugodott. Szörnyű lehet nekik.

Aztán megműtötték, és utána nem csinálta.

2017. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Rovid válasz a vastag címre: engedd ki. :=))))
2018. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hogy oldodott meg?? Ugyanez van nalunk egy hete csak herelt kandurral. Mar megorulok tole :(
2020. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!