Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nem szokott sokat nyávogni, csak amikor megérkezek "köszön".

Átköltöztünk vele barátomhoz és egy hét után (tegnap este) elkezdett megállás nélkül nyávogni.

Kaja és víz van kint neki, simogatom eleget.

Néz rám, jön felém és nyávog. Megsimogatni ilyenkor nem tudom, mert ráharap a kezemre. De eldől, mint mikor simogatásra vár.

Be nem áll a szája.

Hím macska, 1 éves.



2016. dec. 9. 15:17
 1/5 anonim válasza:
Nekem is van macskám , Úgy hogy tapasztalt vagyok . Szerintem azért lehet mert ugye elköltöztetek ,lehet hogy nem szokta még meg az új terepet és talán nem is tetszik neki. Próbálj meg vele többet foglalkozni . Még nem tudtam segíteni, ha válaszod van írj privátban !
2016. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A macskák mind hercegek és hercegnők. Lehet az régi hely hiányzik neki lehet figyelem kell neki vagy esetleg teng benne a csajozási akarat de az is lehet, hogy semmi oka nincs ennek.

Sokkal felsőbbrendű faj mint, hogy mi megérthetnénk őket, ezért is tartanak minket. Biztosan meg fogja majd unni ezt a viselkedést is. :)

2016. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van?
2016. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor azt várja, hogy játssz vele. Az 1 éves kandúroknak még nagyon sok játékra van szükségük. Provokál téged, hogy érj hozzá, és egy kicsit megcsócsálhassa a kezedet. Egymással így játszanak a fiatal macskák: harapdálják egymást. Téged is cica-játszópajtásnak néz.


Az előzőnek viszont abban igaza van, hogy ha még nem ivartalanítottátok, akkor végső ideje! Bár attól még ugyanilyen játékos marad, csak kicsit kiegyensúlyozottabbá, nyugodtabbá válik.

2016. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Már féltem, hogy valamilyen baja lett.

2016. dec. 9. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!