Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudja a macskám, hogy...

Honnan tudja a macskám, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Ha sírok odajön és dorombol, honnan tudja, hogy szeretetre van szügségem?

Ha fáj a hasam ráfekszik. Ezt hogyan érzi meg?

Nagyon kivàncsi vagyok :D



2017. jan. 17. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor jobban értenek ők minket, mint fordítva, ezt én is tapasztaltam már.
2017. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egész hétvégén lázasan feküdtem influenza miatt és le se szarta. :D Bár még kölyök, nem biztos, hogy a kölyök macskák is olyan együttérzők.


Egyébként értik a testbeszédedet, főleg ha régóta él veled.

2017. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ösztön, hatodik érzék.
2017. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A cicák állítólag vonzódnak a negatív energiákhoz, negatív kisugárzású helyekhez. A kutya meg állítólag kiszagolni tudja pl, ha valami nem stimmel. Meg az állatok talán még nagyon benne vannak az "egységben", pl a földrengést is előre tudják. Lehet ez pl ilyen ösztön esetleg, vagy valami ilyen egységes természeti izé sugallja, lesúgja az összes állatnak a földrengéseket. Akár olyan is lehet, olyan ösztön, mintha a gyereke lennél. Vagy csak mondjuk esetleg hálás, hogy mindig adsz neki kaját, meg kedves vagy vele. Amúgy én nem tudom ezeket a dolgokat. Meg lehetséges, hogy neki is épp társaságra van szüksége.
2017. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ismerős, ha sírok, vagy lehangolt vagyok, akkor mind a 2 cicám odajön, és bújnak, dorombolnak, mintha fel akarnának vidítani.:D

Múltkor anyumhoz ment oda a kiscica, anya elaludt a fotelben és így lelógott oldalra a feje, és mondta, hogy csak arra kelt, hogy a kiscica a puha párnás mancsával finoman pofozgatja az arcát, mert azt hitte baj van, annyira édesek.:D

2017. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
csodából készülnek ;)
2017. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
#6 ez aranyos :-)
2017. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!