Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskámat arra...

Hogyan lehet a macskámat arra szoktatni hogy az alomba pisiljen/kakiljon?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 19:35
 1/5 Kata-92 ***** válasza:
100%
Úgy lehet, hogy, amikor látod, hogy wcni készül, akkor beteszed az alomba és elkezdessz a lábával kaparni benne. Amikor bele végzi a dolgát dícsérd meg. Egy idő után tudni fogja, hogy oda kell végezni a dolgát.
2017. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi Kata! Remélem egy 5 hónapos macska fogja tudni :D
2017. júl. 26. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém három hónaposan is tudta. Tudni fogja, mert ez ösztön. Nem muszáj megvárni, míg wczni akar, bármikor megfoghatod, fölétartod az alomnak, hogy belelógjon a lába, és megkaparja, vagy beleállítod, és a mellső lábát fogod, és te mozgatod a lábát, hogy kaparja. Meg fogja érteni.
2017. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Belevered a fejét a szarba és bedobod az alomba amikor nem jó helyre pisil, kakil
2017. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kata-92 ***** válasza:
Reméljük tudni fogja. Én a tenyésztőjét kérdeztem a nőstény cicámnak, hogy hogy tanítja ( maine coon) ő mondta ezt a módszert. Ő, amikor 5 hetes lett kezdte és mire hozzámkerült (12 hetesen) már tudta. A kandúr is már szobatiszta volt ( maine coon szintén) tenyészteni szeretnék majd Freedom Coon kennelnévvel,de még kicsik. Van még egy ivartalanított nőstény maine coonom, ő is már szobatiszta volt. Vele mondjuk úgy jártam, hogy bezártam és elfelejtettem neki almot betenni, amikor elhoztam első este. Mire beértem oda volt szarva és pisilve az ágyra. Ágyneműt betettem mosni, őt meg betettem az alomba és a két lábával kaparni kezdtem ott. Azóta tudja, hogy ott az alom és probléma se volt, bár ahova bemegy ott van alom, ha véletlen becsuknám. Nagyon eltudnak bújni, volt, hogy rengeteget kerestem őket és kiderült, hogy az egyik a kanapém mögött a könyvespolc alján alszik, a másik meg az ágy alatt aludt az ágynemű tartóban. Ez az egy módszert ismerem, reméljük majd megérti és, ha lesznek kiscicák nálam is megfogják, mert azért illik úgy eladni 12 hetesen legelőbb, hogy már szobatiszta.
2017. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!