Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Nem provokáció, de...

Macskások! Nem provokáció, de miért szeretitek a macskákat jopbban mint a kutyákat? Ne vegyétek sértésnek, de a kutyák agya úgy működik mint a miénk, illetve igazi hű társak, ennek ellenére egyesek mégis cicát választanak kutya helyett.

Figyelt kérdés
AZt értem ha valakinek van cicája is, mert pl egere van, vagy csak tetszik neki, de miért választ egy ember kutya helyett macskát, ha van kutyusra is lehetőség? A macska soha nem lesz valódi társ, nem fog megmenteni téged ha bajba kerülsz, illetve nem véd meg.
2018. márc. 22. 17:52
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki megszerette a tacsikat😅

Azt még elfelejtettem leírni, hogy voltak cicáim, mikor indultam suliba, kikísértek a buszmegállóba, s mikor mentem haza kint ültek a ház előtti meggyfa előtt. Mikor megláttak rohantak hozzám. Sehova nem tudtam menni anélkül, hogy ne lett volna kíséretem. Igaz sokszor felhúztak, hisz nem tudtam tanulni, nem tudtam nyugodtan enni semmit nem tudtam, mert mindig bújtak. De csak az első alkalommal húzott fel. Utána meg már rosszul lettem volna ha nem jönnek. Bármit ittam, ettem megkóstolták,előttük hagyhattam bármit abba nem ettek bele.

2022. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!