Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az ágyi poloska tud repülni?...

Az ágyi poloska tud repülni? Vannak szárnyai?

Figyelt kérdés

nov. 15. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem, mért használják egyesek a gyakorit a google vagy a wikipédia helyett! Szerinted ha beírtad volna a keresőbe, nem kaptad volna meg a választ, hogy nem tud repülni, 1 perc alatt?
nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

#1-nek..

Tudod, én mindig ígérek Google barátomnak egy sört ha gyors és jó választ kapok.

Most már nem teszek ilyet, mert miattam alkoholista lett, annyit ígértem Neki és néha úgy érzem már összevissza beszél..

nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Egyes hülyeséget ír. Nincs szárnya, de tud repülni.

(Pont mint a sün, ami egy makacs madár... csak akkor repül, ha belerúgok.)

nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1. Itt szoktak lenni rovar szakértők. Hozzájuk szól a kérdés, nem pedig a Wikipédia és Google fanatikusokhoz.

Ha zavar, hogy kérdést tesz fel itt valaki, akkor nem neked való ez az oldal! Fogod? Nem. Az a baj. Az arc a baj.

nov. 15. 18:51
 5/18 A kérdező kommentje:
És nem "mért", hanem "miért". 🤦‍♀️ Nézz utána.
nov. 15. 18:55
 6/18 A kérdező kommentje:

Haha: "nem tud repülni, 1 perc alatt".


Szósorrend. Iszonyat hülyeséget írtál. Dehát nagy eséllyel fel sem tudod fogni. Neked a Google mondja meg... Eszed pedig... -

nov. 15. 18:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Te beszélsz észről? Szánalmas vagy, gyerek! Még egy kétsoros mondat értelmezése is meghaladja a képességeidet! Ja és súgok valamit: a Google meg a Wikipédia használatához nem kell fanatikusnak lenni! Csak normális embernek. Vagy már 16, gyerek? Mert a stílusod az 12! Ja, és "rovarszakértő" az 1 szó! Meg a 'mért' is egy létező szó. Akkor is, ha neked nem tetszik. A te értékítéleted sajna nem játszik.
nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudok mondatot értelmezni - veled ellentétben.


Fáj az igazság, ugye? Látom, hogy nagyon fáj neked, amit írtam, mert betalált.


Nekem viszont nem fáj, amit írtál és nem is fog, mert nem illik rám.


Te Google fanatikus vagy. Ennyit bírsz írni mindenhova.


Ha nem tetszik ez az oldal, akkor ne használd.


🥕 - tudod, miért raktam ezt az ikont ide? Azért, mert gyökér! Haha!

nov. 15. 19:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Szárnyai csökevényesek, repülni nem tud.
nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9. Köszönöm szépen!
nov. 15. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!