Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek egy bengáli...

Szerintetek egy bengáli tigris, vagy egy afrikai oroszlán az erősebb?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmmmm eleg sanszos h ha mondjuk szaz harcot leszimulalnal kb egalra jonnenek ki.
2019. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Fáradt vagyok rákeresni, de szerintem a tigris nagyobb állat mint az oroszlán, így gondolom erősebb is. De nyilván attól függne, melyikük harapja át előbb a másik torkát.
2019. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Tigris
2019. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán a véleményünkön múlik. A tigris erősebb, nagyobb állat. Sajnos régen szórakozásból ki is próbálták az ilyeneket, úgyhogy innen is tudni lehet. Innen tudjuk pl. még hogy a fekete medve viszont képes elbánni a tigrissel, ezt mondjuk nem gondoltam volna.
2019. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Tigris. Nagyobb erősebb és kifinomultabb harcos/gyilkos. Pl: a szemfogaiban érzékeny idegvégződések vannak amivel érzékeli, hogy hol tud a csigolyák közé bevitt harapással a leghatékonyabban ölni.
2020. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csabika9604 válasza:
Tigrist mondanám én is.
2020. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tigrincs.
márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Tigris, a tigrisnél meg erősebb a medve. Legalábbis a kodaik medve mivel 600kilo korul han egy hím. Az játszva megölne egy tigrist. Gondolj csak abba bele, hogy egy 60kilós embernek mennyi esélye lenne egy nála 2x akkora súllyal rendelkező ellen. 120kg ellen (ha pl nagyrészt ez izom) nem tudna mit tenni egy 60kg emberke, hiába a küzdősport. A testsúly/erőn sok múlik. 3kg küzdosportban is mar rengeteget szamit
jún. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
35%
Oroszlán
jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!