Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rendezhető még ez a helyzet?

Rendezhető még ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Ballagási ebédet tart anyósom a párom öccsének. Párom már elköltözött otthonról, együtt élünk egy távolabbi településen.

A koronavírus egészen addig nem izgatta anyósomat, amíg nem jött a második hullám, akkor jött a giga pánik. Utána lehetett jelentkezni az oltásra, amit először nagyon ellenzett és engem is hülyének állított be, mert én akartam az oltást. Utána már ő is akarta, meg is kapta, mostmár az oltáselleneseket szidja.

Hétvégén lesz a ballagás. Jelenleg nem rossz a vírushelyzet annyira. A hétvégén anyósom finoman célozgatni kezdett rá, hogy én veszélyt jelentek mivel pénztárosként dolgozom. Tegnap este fel is hívta a fiát, hogy az lenne a legbiztonságosabb, ha én inkább nem mennék a ballagásra. Felfognám a helyzetet és elfogadnám, ha lenne értelme. De nincs... Be vagyok oltva, kesztyűben-maszkban dolgozom. Pár meghívott rokon még oltást se kapott, van aki ráadásul orvos. De őket szívesen látja, csak engem nem. Szóval utál mint a fene. Nem igazán tudom hogyan kellene lereagálnom ezt a helyzetet. Valakinek van ötlete?



2021. jún. 14. 11:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%

Így kívülállóként furának tartom a haragodat. Igen, az anyósnak agyára ment a pánik, el kell fogadni. Ha párod öccsének ez így jó, akkor az számít. Nem hinném, hogy utál az anyós, még az is lehet, hogy nem ő nem akarja, hogy ott legyél, hanem a rokonok... Így nemigazán tudjuk, mi van a háttérben.

Én amúgy inkább csak örülnék, ha nem kellene egy ilyen nagyrokonságú ebéden részt venni, de lehet hogy csak túl introvertált vagyok(?).

2021. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Menj el, ne sértsd meg, hogy nem mész el, egyedül számára lenne a rossz.
2021. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Hàt èn nem mennèk, ahol nem làtnak szìvesen oda nem megyek. Ha anyòshoz, akkor hozzà. Nem èrdemes jàtszmàkba belemenni
2021. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!