Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet abból konfliktus, ha...

Lehet abból konfliktus, ha leendő anyosomék kutyája hozzánk nem jöhet, mert én nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Összeköltözést tervezünk a párommal, igazából jóban vannak az édesanyjával, de azért annyira mégsem, mert az anyja újra férjhez ment és ott lett még két gyermek, akik a párom féltestvérei, de ő igazából mindig kívülállónak érezte magát ott. Ott van egy kutya (szobakutya).


Lehet ebből baj, ha hozzánk a kutya nem jöhet, mert én nem szeretem a kutyákat? A lakás, ahova költözünk, az enyém, ráadásul lesz cica is, mert a párom cicát tart.



2022. dec. 8. 23:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem. Miért kellene hozzátok vinni a kutyát? Elvan otthon, nyilván nem hurcolják mindenhova.
2022. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha békességet akarsz, akkor inkább a macskára hivatkozva kérjétek, hogy ne vigye a kutyát (teljesen érthető, ha a cicát nem akarjátok stresszelni egy idegen kutyával). A végeredmény ugyanaz, és kisebb a támadási felület.
2022. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%

Igazat adok a másodiknak, lesz még úgyis elég ok a gyűlölködésre.

De hogy nem lehet a kutyákat szeretni?

2022. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem a vendégnek illik a vendéglátóhoz alkalmazkodni. Szóval ha a vendéglátó nem akarja, hogy kutya menjen a házába, akkor azt a vendégnek tisztában kell tartania, hiába az anyósról van szó.


De amúgy ha a leendő anyós problémás, akkor persze, ebből lehet konfliktus, de szerintem sok ember megértené és tiszteletben tartaná a kérésedet, de kitudja, hogy a leendő anyósod hogyan látja ezt.

2022. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
* tiszteletben kell tartania
2022. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
De ki a tököm viszi a háziállatokat vendégségbe?
2022. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Én még a legnagyobb kutyabolond barátomtól se láttam soha hogy húzgálná a kutyáját is vendégségbe. Komolyan csinál valaki ilyet?
2022. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

6-os, en peldaul szoktam vinni a kutyat vendegsegbe, hiszen hetkoznap munka miatt eleget van egyedul, hetvegen mar nem szeretem otthon hagyni, legyen csak velunk.

De kiemelnem, hogy csak es kizarolag oda viszem, ahol nem problema :)

2022. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Igen, csinál. Az egyik barátnőm például. Mióta megvan a kutyája, minden hova viszi magával. Eleite még tűrtem is, de mióta a saját házunk megvan, megmondtam hogy nem jöhet. Én nem fogok kutyaszőrt takarítani minden egyes alkalommal, mikor itt vannak. Ráadásul a kutya egy neveletlen kis görcs, képes belemászni a tányérokba is, meg evés közben odahozza a nyáltól csöpögő játékát. Nem vagyok állatgyűlölő, félre ne értse senki. Másnál szívesen vigyázok MEGNEVELT kutyákra, sétáltatom is őket ha barátaink, szomszédaink megkérnek rá. Vakvezető kutyával is volt már dolgom, vendégül is láttuk a gazdiját vele együtt, nem volt gond, és nyilván neki nem mondtam hogy ne hozza a kutyát. De a barátnőm kutyája totál neveletlen ráadásul inkontinens is. Ő viszont nem látja be, és csak azért is viszi mindenhova.
2022. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Elég szomorú amit a barátnőd csinál...
2022. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!