Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet abból konfliktus, ha...

Lehet abból konfliktus, ha leendő anyosomék kutyája hozzánk nem jöhet, mert én nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Összeköltözést tervezünk a párommal, igazából jóban vannak az édesanyjával, de azért annyira mégsem, mert az anyja újra férjhez ment és ott lett még két gyermek, akik a párom féltestvérei, de ő igazából mindig kívülállónak érezte magát ott. Ott van egy kutya (szobakutya).


Lehet ebből baj, ha hozzánk a kutya nem jöhet, mert én nem szeretem a kutyákat? A lakás, ahova költözünk, az enyém, ráadásul lesz cica is, mert a párom cicát tart.



2022. dec. 8. 23:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekpótlék a kutya, és minden rá van hagyva. Azóta inkább igyekszem úgy szervezni a találkozókat, hogy semmiképp se nálunk legyen.
2022. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%

Elképzeltem, hogy csóri tengerimalacot mindig felpakoltuk volna, ha megyünk rokonokhoz.


Hozzánk egyszer jött kutya, ahogy kinyílt az ajtó, beszaladt a szüleim hálójába, fel az ágyra, és elkezdte cincálni a díszpárnákat. Hát a szüleim mosolya nem volt őszinte.

2022. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

8-as vagyok, hat megdobbenve olvasom ezeket a sztorikat. Bar lehet azert, mert a legtobb kutyas ismerosom a kutyasulibol es a futtatobol szedtem ossze, gyakran osszejarunk, egyikunk kutyaja se csinal ilyen durva dolgokat.


Vannak azert jol nevelt kutyak is. De ezek szerint keves.

2022. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%

9-es: biztos megmondanám a barátnőmnek, hogy vagy megneveli a dögét, vagy ide nem kell többet jönnie. Szeretem az állatokat, de még a sajátjaimmal szemben is van egy határ. A macskáink is feljönnek az asztalra-már itt rájuk szólunk-, de nem nyálaznak bele a kajánkba, meg nem teszik bele a seggüket a tányérba.

Kérdező, ez anyósod habitusától függ, hogy lesz-e ebből konfliktus, vagy nem. Ha normális, tiszteletben tartja, hogy nem szeretnél kutyaszőrt takarítani, ha ilyen betegesen elfogult típus, akkor fog hisztériázni.

2022. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
34%
13-as: Addig, amíg semmi feltétele nincs az állattartásnak, de még teljesen normálisnak és rendszeresnek is számít, hogy szuka kismamákat raknak utcára, mit várunk?
2022. dec. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 NTBS ***** válasza:
94%
Ha értelmesen közlöd, akkor nem.
2022. dec. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha konfliktus lesz akkor mi van? Meg kell védened a határaidat. Jobb ha minél előbb kiderül, ha hülye valaki. Értelmes ember amúgy sem viszi vendégségbe a háziállatát.
2022. dec. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
80%
Tavaly augusztus ota 1x fordult elo, hogy parommal a kiskutyankat elvittuk a szuleimhez, mert az allatorvostol hazafele be kellett mennunk hozzajuk. Kint voltunk a kertben, szepen aludt a szuleim oleben. Nem randalirozott, nem harapott szet semmit, normalisan viselkedett. De nem hordanam sehova oket (azota lett meg egy kutya es egy macska is, macskat is max hordozoban)
2022. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan lesz, de nem érdekelne.
2022. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
7%

Persze, hogy lesz.

De két oldalú dolog, téged sem kell félteni, hogy benti macska mellett nem vagy hajlandó elviselni pár órára egy szobakutyát...

2022. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!